23 Ağustos 2019
  • Istanbul 25.56°
  • Ankara 17.22°
  • Izmir 27.22°
İmsak 04:40
Güneş 06:14
Öğle 13:12
İkindi 16:57
Akşam 20:00
Yatsı 21:27
BIST95.394
Dolar5,7724
Euro6,3958
Altın277,53

AK Parti Sözcüsü Çelik: Terörle Mücadelemiz Kararlılıkla Sürecektir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik sosyal medyada yaptığı açıklamada, “PKK ve kollarının ülkemize dönük terör saldırıları, nereden gelirse gelsin en güçlü karşılığı görecektir” ifadlerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Çelik: Terörle Mücadelemiz Kararlılıkla Sürecektir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik kendi kişisel sosyal medya hesabından, Hakkari ve Suriye’nin Azez bölgesinde terör saldırısı sonucu şehit olan askerlerimize başsağlığı mesajı yayımladı.

ALLAH'TAN ŞİFALAR DİLİYORUZ  

Çelik yayımladığı mesajında, “Hakkari’de ve Suriye’de alçak terör saldırıları sonucu şehit olan kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLA SÜRECEKTİR  

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, açıklamasının devamında, “Şehitlerimizin eşsiz fedakarlıkları bu ülkenin en büyük emanetidir. Terörle mücadelemiz kararlılıkla sürecektir. PKK ve kollarının ülkemize dönük terör saldırıları, nereden gelirse gelsin en güçlü karşılığı görecektir. Terör konusunda çifte standart içinde olanlar, terör örgütlerine yardım edenler geçmişteki olaylardan ders çıkarmalıdır. Bir terör örgütüne karşı diğerine destek verenler, ahlaki ve siyasi olarak terörle mücadele meşruiyetine sahip değillerdir” ifadelerine yer verdi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz