Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Dışişleri Bakan Yardımcısı Kaymakcı Erasmus Öğrencileriyle İftarda Bir Araya Geldi

Avrupa Günü kapsamında Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı ve Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker Astarcı'nın ev sahipliğinde "Avrupa Gününde Erasmus + Tecrübeni ve Hikayeni Paylaş" temalı iftar yemeği etkinliği gerçekleştirildi.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Kaymakcı Erasmus Öğrencileriyle İftarda Bir Araya Geldi

Avrupa Günü kapsamında "Avrupa Gününde Erasmus + Tecrübeni ve Hikayeni Paylaş" temalı iftar yemeği etkinliği gerçekleştirildi. 

ERASMUS TECRÜBELERİ PAYLAŞILDI  

Etkinliğe AB Türkiye Delegasyonu temsilcileri, büyükelçiler, ülkemizde misafir olarak bulunan Erasmus+ öğrencileri ve daha önce programdan yararlanmış Erasmus+ öğrencileri ile üniversite temsilcileri katıldı. Etkinlikte öğrencilerin Erasmus+ tecrübeleri ve hikayeleri paylaşıldı. Bu kapsamda, müzik dinletisi, konuşmalar gerçekleştirildi. Ayrıca Türkiye'de bulunan Erasmus öğrencilerine de ödüller verildi.

ÖDÜLLER KAYMAKCI VE VİNALS'DEN  

Öğrenciler ödüllerini Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker Astarcı ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyon Başkan Yardımcısı Gabriel Munuera Vinals'in elinden aldı. Toplu fotoğraf çekiminin ardından etkinlik sona erdi.

Son Dakika Eğitim Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR