Dilay Kemer Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Kanser hastalığından dolayı geçtiğimiz Cuma günü hayatını kaybeden FBTV spikeri Dilay Kemer bugün son yolculuğuna uğurlandı.

01.11.2020-14:55 - (Son Güncelleme: 01.11.2020-14:47)Dilay Kemer Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Kanser hastalığından dolayı geçtiğimiz Cuma günü hayatını kaybeden FBTV spikeri Dilay Kemer bugün son yolculuğuna uğurlandı.


Fenerbahçe Televizyonu’nun (FB TV) gülen yüzü, tüm kulüp personelinin ‘Sincabım’ diye çağırdığı sunucu Dilay Kemer, uzun süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düşerek henüz 32 yaşında hayatını kaybetti.

Yaklaşık 6 yıldır FB TV’de çalışan, sürekli gülümseyen yüzü ve iyi yüreğiyle herkesin sevgisini kazanan Dilay Kemer’in ölümü büyük üzüntü yarattı.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor kulüplerinin yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, başsağlığı mesajları yayınladı.

Kasapoğlu mesajında, “Ekrandaki güler yüzü ve ortaya koyduğu büyük mücadeleyle hatırlayacağımız Dilay Kemer‘e Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve spor camiasına başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

‘TATSIZ BiR DURUM VAR GALiBA’


Dilay Kemer, 2018 yılında sunduğu bir haber bülteni sonrasında kendisini çok yorgun ve halsiz hissettiğini belirterek, “Beslenmeme çok dikkat ediyorum, vitamin takviyesi alıyorum gene de bu yorgunluğum geçmiyor” diyerek, doktora muayene olmak için 1 saatliğine FB TV yöneticilerinden izin almıştı.

Gittiği hastaneden yaklaşık bir saat sonra telefon eden Dilay, “Bir saat demiştim ama sanıyorum işim biraz uzayacak. Tahliller yaptırmam gerekiyor” dedi.

Bir süre tekrar telefon açan Dilay, “Doktorların surat ifadelerini hiç beğenmedim, sanıyorum tatsız bir durum var ve beni hemen yatırıyorlar” demiş ve o günden sonra sonra bir daha işine dönemeyip tedavi görmüştü.

Hasta yatağından sürekli FB TV’deki arkadaşlarına umut dolu mesajlar atan Dilay Kemer, sosyal medya hesabından da sık sık kanser hastalığına yönelik farkındalık yaratacak paylaşımlar yapmıştı.

 


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR