Brezilya'da skandal olay! Adriana ve Leandro çifti, 7 sene sonra kardeş olduklarını öğrendi. Yedi yıldır evli Adriana isimli genç kadın, annesini bulmak için katıldığı bir radyo programında kocası Leandro'nun kardeşi olduğunu öğrendi.
Genç kadın Adriana, henüz on iki aylıkken terk edildi ve devlet tarafından bir aileye evlatlık verildi. Kocası Leandro ise sekiz yaşına kadar annesiyle birlikte yaşadı ama o da Adriana gibi annesi tarafından terk edilince başka bir aileye evlatlık verildi. İkisi de farklı ailelerin elinde farklı şehirlerde birbirlerinden habersiz büyüdüler. Seneler sonra kader onları bir araya getirdi ve birbirlerine aşık oldular. O sıralar evli olan Adriana, eşinden boşanarak Leandro’yla evlendi. Bir de çocukları oldu.

KATILDIĞI PROGRAMDA GERÇEĞİ ÖĞRENDİ

Genç kadın Adriana, bir gün Globo Radyosu’nda yayınlanan birbirinin izini kaybetmiş aile fertlerini bir araya getiren programı dinlerken annesini bulmak için harekete geçmeye karar verdi. Annesi hakkında tek bildiği isminin Maria olduğuydu. Eşinin kayıp annesinin de adı Maria’ydı. Ancak iki sene arayla terk edilen Adriana ve Leandro, bu ismin Brezilya’daki en yaygın kadın isimlerinden biri olmasından dolayı tamamen tesadüf olduğunu düşünüyorlardı.
Globo Radio’da yayınlanan “Şimdi tam Zamanı” programı Adriana'yı arayarak annesini bulduklarını söyleyerek canlı yayına bağladılar. Annesiyle telefonda ağlayarak konuşmaya başlayan Adriana bir ara “Anne benim başka kardeşim var mı” sorusuna annesinin verdiği “Evet Leandro var. Ama başka bir adamdan, babandan değil” cevabı karşısında Adriana’nın “Böyle bir şey olamaz, Leandro benim kocam” sözleri program sunucusu da dahil herkesin ağzını açık bıraktı.

Genç kadın Adriana olaydan sonra Brezilya basınına “Sadece ölüm bizi ayırır. Bunlar bizim başımıza geldi, çünkü tanrı böyle olmasını istiyordu. Tabi ki gerçeği biliyor olsaydık her şey çok farklı olurdu. Ama şimdi bir çocuğumuz var ve birbirimizi seviyoruz” açıklamasını yaptı.