Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

WhatsApp Görüntülü Konferans İçin Sınırları Zorlayacak

Coronavirüs salgını sonrasında popüler olan uygulama alanlarından birini görüntülü konferans uygulamaları oluşturuyor. Bu alandaki rekabeti zorlayan WhatsApp üzerinde çalıştığı güncelleme ile konferans katılımcı sınırını zorlayacağa benziyor.

WhatsApp Görüntülü Konferans İçin Sınırları Zorlayacak

WhatsApp Görüntülü Konferans İçin Sınırları Zorlayacak

WhatsApp’ın şu anda geliştirilme aşamasında bulunan yeni versiyonunda, görüntülü görüşme için desteklenen azami katılımcı sayısının 50 olması üzerine duruluyor. Söz konusu güncelleme ilk olarak masaüstü sürümler için çıkarılacak. Mobil tarafta ne zaman olacağına dair ise kesin bir açıklama henüz yapılmadı.

Buna karşın gelen bilgilere göre söz konusu özellik iOS ve Android için de geçerli olacak. Diğer taraftan WhatsApp Mobile içerisinde görüntülü görüşme için desteklenen azami katılımcı sayısı da en son 8 kişiye yükseltilmişti.

Bu son özelliğin gelmesiyle birlikte WhatsApp bu alandaki Zoom ve Microsoft Team gibi platformlara yaklaşmış olacak. Bilindiği gibi Zoom ve Microsoft Teams ise maksimum 100 kişilik konferans görüşmesi imkanı sunuyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR


A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/web/web.haber365.com/public_html/public/themes/nova/index.php:5)

Filename: core/Common.php

Line Number: 443

Error

An Error Was Encountered

Unable to find theme layout: index