Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

19 Mayıs’a Özel Online Drone Yarışması Düzenlenecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Hava Sporları Federasyonu ve Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı koordinasyonunda dünyada ilk kez Türkiye'de online ve resmi Drone yarışları gerçekleştirilecek.

19 Mayıs’a Özel Online Drone Yarışması Düzenlenecek

19 Mayıs’a Özel Online Drone Yarışması Düzenlenecek

Türkiye Hava Sporları Federasyonundan (THSF) yapılan açıklamaya göre, Türkiye Online Drone Gençlik Kupası, özel bir simülasyon sistemi aracılığıyla Türkiye Hava Sporları Federasyonu YouTube kanalında, elemeler sonrası seçilecek 50’nin üzerinde sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Sporcuların hız, dikkat ve el-göz koordinasyonunu maksimum seviyede kullanacağı müsabaka 19 Mayıs Salı günü saat 12:00’de başlayacak. Yarışmanın detayları Türkiye Hava Sporları Federasyonu web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek.

Tüm dünyada meraklıları için özel bir etkinlik olan ve ilgiyle takip edilen drone yarışları Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Hava Sporları Federasyonu ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı organizasyonuyla dünyada ilk defa Türkiye'de online ve resmi bir müsabaka haline gelecek.

Finalde dereceye giren yarışmacılara çeşitli ödüller verilecek.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR


A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/web/web.haber365.com/public_html/public/themes/nova/index.php:5)

Filename: core/Common.php

Line Number: 443

Error

An Error Was Encountered

Unable to find theme layout: index