Hamza Hamzaoğlu'ndan Galatasaray Açıklaması!

Gençlerbirliği Teknik Patronu Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray'ın başında olduğu zamanla alakalı açıklamalar yaparken, "Başarılı olduğumuz bir dönemdi. Yine başarılı giderken bana göre, ayrılmak zorunda kaldık" ifadelerini kullandı.

Hamza Hamzaoğlu'ndan Galatasaray Açıklaması!

Hamza Hamzaoğlu'ndan Galatasaray Açıklaması!

Süper Lig kulüplerinden Gençlerbirliği'nde teknik adam Hamza Hamzaoğlu, yayıncı kuruluşa itiraflarda bulundu.

Ligin 12 Haziran'da tekrardan devam edecek olması hakkında konuşan Hamzaoğlu, "Şu dönemden sonra takımlar, sahada çok farklı görüntü çizebilir. Bazıları belki pandemiyi üzerinden atamayacak. Bunları yaşayıp göreceğiz ama oyuncular topu ve sahayı gördükten sonra birçok şeyi unutabilirler" diye belirtti.

Geriye kalan 8 karşılaşmanın çok zor geçeceğini söyleyen deneyimli hoca, "Kolay bir fikstürümüz yok ama rakiplerin fikstürleri de kolay değil. Herkes için oynanması zor 8 maç olacak." dedi.

GALATASARAY HAKKINDA İTİRAFLAR

Galatasaray'ın teknik direktörü olduğu zamanla alakalı açıklamalarda bulunan 50 yaşındaki hoca, "Geçmişle ilgili çok da konuşmak istemiyorum aslında. Camiama, kulübüme kırgınlık asla olamaz. Üzüldüm mü? Çok üzüldüm. Başarılı olduğumuz bir dönemdi. Yine başarılı giderken bana göre, ayrılmak zorunda kaldık. Bunlar, sporda, özellikle futbolda her zaman var. Özellikle teknik direktörlere her zaman uygulanıyor. Bir noktaya gelene kadar herkes sizi destekliyor. Sonra, düşüşünüzü seyretmek belki daha cazip geliyor insanlara ama hiç önemli değil. Biz, futbola hizmet için bu yola çıktık. Şartlar bizi şükürler olsun Galatasaray Kulübü'yle birleştirdi ve 1 sene içinde güzel başarılar yaşadık, güzel günler geçirdik ve unutamayacağımız anılarla ayrıldık." değerlendirmesine bulundu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR