Beşiktaş'ta Hürser Tekinoktay Oluyor! Hürser Tekinoktay Kimdir?

Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın istifa kararından sonra başkanlık için yeni adaylar yavaş yavaş şekilleniyor.

Beşiktaş'ta Hürser Tekinoktay Oluyor! Hürser Tekinoktay Kimdir?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yaptığı açıklamalarda yarın görevi bırakacağını açıkladı.

GÖREVİ BIRAKTIĞINI AÇIKLADI

Orman: "Çok mücadele etmeme rağmen, yapmayın etmeyin dememe rağmen, camiayı bir araya getiremedim. Enerjim buna yetmiyor. Bu yorgunum gibi görünmesin, hiç yorgun değilim ama kırgın ve üzgünüm.Yarın Beşiktaş yönetimini toplayacağım. Beşiktaş'taki görevimi tamamlıyorum."

HÜRSER TEKİNOKTAY ADAY OLUYOR..

Hürser Tekinoktay: "Öncelikle yarınki toplantının sonucuna bakmak gerekiyor. Benim başkan adaylığım konusuna gelirsek, zaten 4 ay önce aday olmuş birisinin, normal olarak bu süreçte aday olması bekleniyor. Yapacağım değerlendirmelerin ardından ben de gerekli açıklamaları yapacağım." ifadeleri kullanıldı.

HÜRSER TEKİNOKTAY KİMDİR?

Hürser Tekinoktay, 1960 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokulu Moda İlkokulu'nda, orta ve liseyi de Marmara Koleji Fen Bölümü'nde okudu.İtalyan Kültür Derneğinde iki yıl İtalyanca eğitim aldı. 1993-1994 sezonunda İtalya'nın Lazio Kulübü'nün çalışma koşullarını ve idman programlarını bizzat Roma'da bulunarak inceledi.

Futbola Fenerbahçe Kulübü'nün alt yapısında oynayarak başladıktan sonra amatör olarak devam eden Tekinoktay, Türkiye Futbol Federasyonu’nun açtığı kurslara katılarak Antrenör lisansına sahip oldu. 1994-95 yıllarında Türk Ekibini Maccabi oyunlarına hazırlayarak , 1995 Amsterdam Maccabi Oyunlarında Türk ekibinin Teknik Sorumluluğunu üstlendi ve bu yılı takiben 1995 yılı Haziran ayından itibaren ;
1995-96 Bjk Yıldız Takım Ant.
1996-97 Bjk PAF Takım Ant.
1997-98 Bjk 15 Yaş Grup Ant.
1998-99 Bjk B Gençler Ant.
1999-2000 Bjk A Gençler Ant. görevlerini üstlendi.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR