19 Ağustos 2019
  • Istanbul 20°
  • Ankara 13.33°
  • Izmir 21.11°
İmsak 04:35
Güneş 06:10
Öğle 13:13
İkindi 17:00
Akşam 20:06
Yatsı 21:35
BIST95.734
Dolar5,5856
Euro6,2002
Altın271,03

İşte Benim Stilim Eski Yarışmacısı Tuğçe Ergişi'den Kemal Doğulu İtirafı!

Bir döneme damgasını vuran İşte Benim Stilim programının eski yarışmacılarından Tuğçe Ergişi, 2. Sayfa programına konuk oldu. Ergişi, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş hakkında yaptığı açıklamalarla şaşkınlık yarattı.

Tuğçe Ergişi: Kemal Doğulu'yu Sevmiyorum

İşte Benim Stilim programında Yılmaz Morgül'e olan benzerliği ile bütün dikkatleri üzerine çeken genç model Tuğçe Ergişi, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Tuğçe Ergişi, yarışmanın jüri üyeleri Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş hakkında şaşkınlık yaratan açıklamalarda bulundu.

Yarışma ile adını daha da duyuran Tuğçe Ergişi, sunuculardan gelen soruları yanıtladı. Ergişi, programın sunucuları hakkında konuşurken Kemal Doğulu'yu sevmediğini ifade etti.

Tuğçe Ergişi, sunucuların 'Jüri üyelerinden kimi seviyorsun? sorusu üzerine açtı ağzını yumdu gözünü. Ergişi, Kemal Doğulu hakkında 'Yılanların arasında sadece Ivana Sert'i seviyorum. Dediği dedik, doğrucu, insanları kırmayan üzmeyen biri.

'KEMAL DOĞULU'YU HİÇ SEVMEM'

Kemal Doğulu'yu zaten hiç sevmem. Ne kadar reality programında olursak olalım jüriler kendilerinde insanları kırma hakkına sahip olduklarını düşünüyorlar. Kazanılan bir popülerlik ve ego var ve bunları ben dahil olmak üzere yarışmacıların üzerinde kullandılar.

'NUR YERLİTAŞ BANA YILAN DEDİ'

Ivana bir gün olsun kırmadı ve üzecek bir şey söylemedi. Nur Yerlitaş'la da aramız bir iyi bir kötüydü. Programda bana 'Yılan' diyen kişi oydu.

'SONRADA HİÇBİR ŞEY OLMADIĞINI ÖĞRENDİM'

Bende çok iyi olduğunu düşündüm mesleğini de bilmiyordum. Jüri diye karşımıza getirdiler ben kim olduğunu bilmiyordum, sonrada hiçbir şey olmadığını öğrendim. Bana yaptığı en büyük kötülük 'saçlarını keseceğim' dedi. Kestiği saçı o bile beğenmedi. Şimdi saçlarım küstü uzamıyorlar.' diyerek sert açıklamalarda bulundu.

KEMAL DOĞULU'DAN CEVAP

Kemal Doğulu, programın sunucularının kendisine mesaj atmasıyla birlikte 'Kim ki onu ciddiye alayım' dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri