Klozetten Çıkan Yılan Gencin Cinsel Organını Isırdı

Tayland’da yaşanan akıl almaz olayda Siraphop Masukarat isimli 18 yaşındaki genç, tuvaletini yaparken klozetten çıkan 21 cm uzunluğundaki yılanın saldırısına maruz kaldı.

10.09.2020-09:44 - (Son Güncelleme: 10.09.2020-09:59)Klozetten Çıkan Yılan Gencin Cinsel Organını Isırdı

Bangkok’un 20 km kuzeyindeki Nonthaburi’de gerçekleşen olayda Siraphop Masukarat, tuvalete oturduğunda müthiş bir acı hissetti. Genç aşağı baktığında çenesi penisinin ucuna kitlenmiş olan pitonu gördü.

Acı içinde çığlık atarak yakındaki bir hastaneye koşan Siraphop’un penisine üç dikiş atıdı ve pitonun dişlerinden gelecek bakterileri yok etmek için antibiyotik tedavisi verildi.

EVDE YILANI ARADILAR

Sirapjop “Tuvalete oturduktan hemen sonra penisimde bir acı hissettim. Aşağı doğru baktığımda orada duran bir yılan gördüm. Her taraf kan içinde kalmıştı. Yılan çok büyük değildi ama ısırığı çok güçlüydü” dedi.

Hayvan bakıcıları ise yılanı bulmak için iki odalı evde arama yaptı ve yılanın hala tuvalette olduğu ortaya çıktı. Özel ekipmanlarla 121 cm’lik pitonu yakalayan ekip, yılanı ormanlık bir alana bıraktı.

“KOBRA OLSAYDI ÖLEBİLİRDİ”

Siraphop’un annesi Suthapth ise hala kazanın şokundan çıkamadığını söyleyerek “Yılanın eve nasıl girdiğini bilmiyorum. Tuvalete çıkan bir yol bulmuş olmalı. Yılanın zehirli olmaması beni rahatlattı. Eğer yılan bir kobra olsaydı, oğlum ölebilirdi. Oğlum şimdi hastanede iyileşiyor. Kurtarma gönüllülerine de yılanı yakaladığı için teşekkür ederim” dedi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR