Hareketli ve enerjik yapısıyla herkesi kendine hayran bırakan koç burcu kadınının karakteristik özellikleri nelerdir? Koç burcu kadınının olumlu ve olumsuz özellikleri neler? Koç burcunu taşıyan kadınlar merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları haberimizde saklı... İşte koç burcu kadınının özellikleri...

KOÇ BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Girişimci ve konuşkan yapısıyla dikkatleri üzerinde toplayan koç burcu kadını oldukça esprili ve neşelidir. Alımlı ve narin bir yapıya sahip olan koç burcu kadını eleştirmeyi sever. 

İş hayatında oldukça rekabetli, azimli olan koç burcu kadını aklına koyduğu işten asla vazgeçmez. Sonuna kadar gider. Kendi belirlediği bir çizgi vardır. Yaşamı boyunca o çizgiden dışarı çıkmaz. 

Çalışkan ve bilinçliir. Zamanı kullanmayı çok iyi bilir. Sempatik hareketleriyle arkadaş çevresinde çok sevilen bir kişidir. Dostlarına ve sevdiklerine çok önem verir. Hiçbir fedakarlığı yapmaktan kaçınmaz.

Olumsuz yanı ise hassas olduğu için koç burcu kadını aşırı kırılgan ve duygusaldır. Evine, ailesine, yakın çevresine oldukça düşkündür. Her konuda olduğu gibi bu konuda da aşırı mükemmeliyetçidir.

Sosyalleşmeyi seven koç burcu kadını spor yapmayı, sohbet etmeyi ve zamanı arkadaşlarıyla geçirmeyi çok sever.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın