Green Card 2021 Başvuru Tarihi Nedir? Green Card Başvuru Şartları Nelerdir?

ABD'de süresiz oturma ve çalışma izni veren ve çekiliş yoluyla seçilen green card 2021 çekilişi için başvuru tarihlerini ve green carda başvurmanız için lazım olan şartları derledik.

Green Card 2021 Başvuru Tarihi Nedir? Green Card Başvuru Şartları Nelerdir?

Green kart çekiliş yoluyla verilen ve birçok insanın başvurduğu bir Amerika kartıdır. Bu kartla Amerika'da yaşama hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

GREEN KART BAŞVURU ŞARTLARI VE 2021 İÇİN BAŞVURU TARİHLERİ

2021 yılı için green card çekiliş başvuruları 2 ekim 2019 - 5 kasım 2019 tarihleri arasında olacaktır. Başvuru neticeleri 5 mayıs 2020'de yine aynı siteden açıklanacak. Başvuru yapabilmek için geçerli ve zamanı bitmemiş bir pasaportunuzun olmanız lazım. Green card çekilişine başvuru yapmak için herhangi bir yaş koşulu yoktur. Ancak kazandıktan sonra vize alabilmek için en az lise mezunu olmanız veya uzmanlık ve deneyime ihtiyaç duyanbir işte en az 2 yıl çalışmış olmanız bekleniyor. Eğer çekiliş koşullarını sağlamıyorsanız ve mülakat esansında da sağlamayacaksanız o halde çekilişe başvuru yapmamalısınız. Üstelik başvuru için hiçbir aracı kuruma para ödemenize ihtiyaç yoktur. Aracı kurumlarla başvuru yapmanız kazanma ihtimalinizi arttırmamaktadır. bu, aracı kurumların söyledikleri bir yalandır.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR