Tuncer Ustael, Meryem Tahnal'ın Cesedinin Olabileceği Yeri Açıkladı

Kocaeli'de 6 kişilik Palu ailesinin yargılandığı davada savunma yapan Tuncer Ustael, kayıp olan Meryem Tanhal'ın cesedinin Tütünçiflik Sahili'nde bulunabileceğini söyleyerek tahliyesini talep etti.

Tuncer Ustael, Meryem Tahnal'ın Cesedinin Olabileceği Yeri Açıkladı

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 2008 yılında Meryem Tahnal ve küçük kızı Melike Tahnal'ın kaybolması ile ilgili takipsizlik kararıyla kapatılan dosyanın tekrar açılmasıyla tutuklanan 6 kişilik Palu ailesinin yargılanmasına Kocaeli 2. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edildi.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI

Olayla ilgili süren soruşturmada kayıp Meryem Tahnal'ın babası Harun Palu, annesi Havva Palu, ağabeyi İsa Palu, kardeşleri Fatih Palu ve Ayşe Palu polis tarafından gözaltına alınırken, Palu ailesinin eniştesi Tuncer Ustael ve Tuncer Ustael'in eşi Emine Ustael ise yaşanan olayla ilgili İstanbul'da Müge Anlı'nın programında canlı yayındayken gözaltına alındı.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ARASINDA KOCAELİ ADLİYESİNE GETİRİLDİLER

Adliyede işlemleri tamamlanan 7 kişiden baba Harun Palu mahkemece serbest bırakılırken, diğer 6 kişi ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tutuklu olarak yargılanan 'Palu ailesi'nin 6 üyesi Kocaeli 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam eden davanın 3. Celsesi için geniş güvenlik önlemleri arasında Kocaeli Adliyesi'ne getirildi.

En Son Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR