Gören: 'Kupa Şansını Çok Küçük Şeylerle Kaybettik'

Türk Telekom'un hocası Burak Gören yarı final karşılaşmasında kaybederek kupaya veda ettikleri için çok üzgün olduklarını belirtti.

15.02.2020-09:44 - (Son Güncelleme: 15.02.2020-09:41)Gören: 'Kupa Şansını Çok Küçük Şeylerle Kaybettik'
Türk Telekom'un hocası Burak Gören mücadelede mağlup oldukları için kötü hissettiklerini dile getirdi. Buran Gören'in açıklaması şu şekilde:

"Final şansını belki de kupa şansını çok küçük şeylerle kaybettik." diyen Gören, "Geçen sene de son dörde kalıp yarı finalde yine Fenerbahçe ile oynamış ve aynısı başımıza gelmişti. Bir defa şunu söylemek istiyorum. Oyuncularımızla gurur duyuyorum. Bir defa Fenerbahçe gibi büyük ve çok kapasiteli bir takıma karşı çok iyi bir oyun ortaya koydular. Skor üstünlüğü de hep bizdeydi. Oyunu da çok iyi şekilde kontrol etmeyi başarabildik."

"Buna gerçekten çok yaklaşmıştık. Ama Türk Telekom basketbol adına böyle mağlubiyetlerden sonra olumlu tarafından da bakmak lazım. Ligde ikinci senemiz. İkinci senede Türkiye Kupası'nda yarı final oynuyoruz. Finale kalmayı son toplarla kaybediyoruz. Yapacak bir şey yok. Devam edeceğiz. Bundan sonra kazanmaya çalışacağız."

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR