Eski Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Divan Kurulu'nda Gerçekleştirdiği Konuşmayla Gündem Yarattı!

Beşiktaş'ın 2021 yılı 3. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda eski Başkan Fikret Orman, kürsüye çıkıp konuşmasını yapmasının ardından Dian Kurulu'nu terk etti.

20.11.2021-12:28 - (Son Güncelleme: 20.11.2021-12:28)Eski Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Divan Kurulu'nda Gerçekleştirdiği Konuşmayla Gündem Yarattı!

Eski Başkan Fikret Orman'ın Beşiktaş'ın 2021 yılı 3. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'na katılacağını açıklamasının ardından meraklı bekleyiş başlamıştı.

ESKİ BAŞKAN FİKRET ORMAN DİVAN KURULU'NA KATILDI

Bugün gerçekleştirilen Beşiktaş'ın 2021 Yılı 3. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'na katılan eski Başkan Fikret Orman, yapmış olduğu konuşmanın ardından kurulu terk etmesi nedeniyle çok yoğun bir tepki topladı.

YAPTIĞI KONUŞMALARLA GÜNDEM YARATTI!

Eski Başkan Fikret Orman, Beşiktaş 2021 Yılı 3. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda yapmış olduğu açıklamalarda ;

HESAP SORMAYA GELMEDİM

2 seneyi geçtik. Ben böyle konuşma yaparken heyecanlanmam ama zaman geçince heyecanlandım. Buraya gelmeden önce 'hesap soracak' tarzı şeyler ve alakam olmayan röportajlar gördüm. Ben 40 seneye yakın, 38 senedir kongre, 18 senedir de divan kurulu üyesiyim. Ben yaptığım konuşmalarda Beşiktaşlıyız, divan kurulundayız bilincinde oldum.

PANDEMİDEN DOLAYI DAHA ÖNCE KATILMAMIŞTIM

Beşiktaş'a yakışmayacak üsluba hiçbir divan kurulu üyesinin müsaade etmeyeceğini, benim de böyle bir niyette olmadığımı belirtmek isterim. 'Neden bu zamana kadar gelmedin?' dendi. Pandemi vardı zaten. Benim bıraktığımdan bu yana ikinci divan toplantısı bu. Öncekine gelmeye niyetlenmiştim ama sezon başı olduğu için dedikodu çıkmasın diye katılmadım.

KİMSENİN BANA İHTİYACI YOK!

'Başkan cevap ver' diyen büyüklerimiz oluyor. Ben kimsenin taşeronu değilim. Ben eski başkanım, divan kurulu üyesiyim. Fikri olan varsa çıksın söylesin. Kimsenin bana ihtiyacı yok. Kimsenin ifadelerini kullanmak gibi bir niyetim de yok.

DIŞARIDAN BAŞKANLIK YAPMAK KOLAY GÖZÜKÜR

Ben senelerce başkanlık yaptım. Başkanlığın, yönetim kurulu üyeliğinin nasıl zorluk olduğunu iyi bilirim. Çok zor şu anda. Döviz almış başını gidiyor, kontratlar var... Uykusuz geçirdiğiniz günler olur. Dışarıdan kolay gözükür ama öyle değildir.

AHMET NUR ÇEBİ 35 KEZ BENİMLE İLGİLİ KONUŞMUŞ

Sayın başkan geçen seferki divanda benimle alakalı çok ifade kullanmadığını söyledi ama ben saydım, 35 defa benimle ilgili konuşmuş. Ben ise 2 defa konuştum.

ÇOCUKLARIN TT OLDUN DEDİ ONDAN KONUŞMUŞTUM

Bir tanesi yönetim tarafından ibra edilmediğimde oldu. İkincisi de hocayla alakalı tazminat olayı olunca çocuklarım TT oldun dedi, ondan dolayı konuştum. Beşiktaş'ı germek gibi bir niyetim yok ama damarıma çok gelindiğinde üzülüyorum.

AHMET NUR ÇEBİ BENDEN BAHSEDİYORSA AÇIKÇA İFADE ETMELİ

İbra etmemek ne demektir? İbra etmezsiniz, bir şey vardır, gidersiniz mahkemeye. Mahkemeye gidildi mi, gidilmedi. Neden ibra edilmedi o zaman? Benim itibarımla oynamanın kimseye kazandıracağı bir şey yoktur. Büyüklerimizden böyle görmedik Başkan arada konuşmalarında 'Muhalefet şöyle yapıyor' diyor. Bu muhalefet kim? Benden bahsediliyorsa bunun açıklıkla ifade edilmesi lazım.

BEN SANKİ GAVURİSTANDAN GELDİM YA!

Bu basında da burada da bahsedilen muhalefet bensem, ben bu tip işlere girmem. Yok adamlar varmış da tutmuşuz küfür ettiriyormuşuz. Sosyal medyadan ordan burdan. Ben bana yapılanları başkasına yapmam, işim olmaz bu tip şeylerle. Ben sanki başka bir yere hizmet ettim! Ben sanki gavuristandan geldim ya! Ben sizin aranızdan geldim.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal