Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Esnafa Müjde: 'Taksitler 6 Ay Erteleniyor'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan esnafa ''Taksitler 6 Ay Erteleniyor'' müjdesini verdi.

25.01.2021-11:41 - (Son Güncelleme: 25.01.2021-13:03)Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Esnafa Müjde: 'Taksitler 6 Ay Erteleniyor'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan video konferans yoluyla açıklamalarda bulundu.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak il kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

Gündeme yönelik açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

''Hep birlikte AK Parti'nin Türkiye'nin sadece son 18 yılının değil, aynı zamanda geleceğinin de partisi olduğunu göstereceğiz.

''Ülkemize Cumhuriyet tarihinde yapılanların tamamının katbekat fazlasını sadece 18 yılda kazandırmış olmaktan iftihar ediyoruz.''

''Esasen Türkiye'de CHP'ye ait bir siyaset yoktur. Hatta CHP diye bir parti olup olmadığı tartışmalıdır. CHP hiç mi işe yaramıyor? Elbette ifa ettiği bir görev var. Bunu teraziye benzetebiliriz. Terazinin bir tarafında HDP diğer tarafında İYİ Parti var. CHP'nin görevi bu teraziyi dengelemektir. 

Üzüntüyle ifade etmek isterim ki karşımıza çıkan ana muhalefet aktörlerinin ve kadrolarının hiçbiri bizimle eser ve hizmet siyaseti yarışına girmemiştir. Şu anda CHP'de tek adamcağız siyaseti işliyor.

''Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitleri ertelenecektir."

 

İLİŞKİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR