Vincent Aboubakar'ın Menajerinden Sakatlık Açıklaması!

Beşiktaş'a transferi beklenen Kamerunlu golcü Vincent Aboubakar için medyada yer alan 'kronik sakat' iddialarını futbolcunun menajeri Nir Zahavi kesin bir dille yalanladı.

04.09.2020-17:32 - (Son Güncelleme: 04.09.2020-17:31)Vincent Aboubakar'ın Menajerinden Sakatlık Açıklaması!

Adı Beşiktaş ve Anadolu takımlarıyla geçen Porto'nun Kamerunlu golcüsü Vincent Aboubakar için son zamanlarda medyada yer alan kronik sakatlığı olduğu ve Beşiktaş'taki kiralık geçirdiği zaman sonrasında 'dizindeki sakatlık sebebiyle' kulüp doktorlarının devam edilmemesi şeklinde rapor verdiği haberleri, futbolcunun menajerliğini yapan Nir Zahavi tarafından kesin bir dille yalanlandı.

Zahavi'nin olayla alakalı verdiği demeçler şöyle:

"Öncelikle şirketimizin Vincent Aboubakar’ın münhasır yasal temsilcisi olduğunu belirtmek isterim. Malatyaspor kulübüne saygı duymakla beraber, kendileri ile en ufak bir temasımız/görüşmemiz olmadığını, Aboubakar’ın da Türkiye’de büyük takımlar dışında bir takımda forma giymeyeceğini belirtmek isterim. Birçok takımdan ilgi mevcut. Beşiktaş da bu takımlardan biri. Yeniden bir buluşma olur mu şu an bilemiyorum, ama şartlar oluşursa neden olmasın? Yalnız Türk medyasında bir şahsın oyuncumuzu karalayıcı ve de kariyerine zarar verici açıklamalarını şaşkınlıkla takip ediyoruz. Kendisi hakkında yasal işlem başlatma hazırlığındayız. Aboubakar’ın sakat olduğunu iddia eden ve de Beşiktaş gibi büyük bir takımın transferlerinde algı yaratarak kendisini yönlendirici olarak konumlama cüreti gösterebilen bu kişiye ve de değerli Türk kamuoyuna belirtmek isteriz ki; Aboubakar’ın hiçbir sakatlığı yoktur. 1 senedir tüm idmanlarda ve de maç kadrolarında yer almıştır. Çok başarılı bir sezon geçiren Porto’nun diğer değerli forvetleri (Marega, Tiquinho, Ze Luis) ile rekabete girmiş ve de her zamanki profesyonel tavrı ile çok çalışarak sırasını beklemiştir. Saygılarımızla."

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR