Sergen Yalçın: 'Transferi Yapana Sorun'

Beşiktaş Teknik Patronu Sergen Yalçın karşılaşmanın ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Sergen Yalçın: 'Transferi Yapana Sorun'

Sergen Yalçın: 'Transferi Yapana Sorun'

Beşiktaş teknik patronu Sergen Yalçın, Gençlerbirliği karşısında aldıkları 1-0'lık mağlubiyet hakkında açıklamalarda bulundu.

'VASAT BİR OYUN'

Beşiktaş'ın çok vasat bir oyun oynadığını dile getiren Sergen Yalçın, "Çok vasat bir oyun vardı. Beklentinin çok uzağındaydık. Bu maçı kazanma ihtimalimiz çok zordu. Oyunun karşılığı mağlubiyet. Bu doğru. Birçok sebebi var bunun. Bireysel oyuncu anlamında da konuşmam gerekiyor ama oyuncuları öne atmak istemiyorum.

Maalesef oynanan oyun, verilen mücadele çok sağlıklı gibi görünmüyor. İpler çok çabuk kopma noktasına geldi. Birçok sebebi var. Mart ayından beri birçok problem var. Bunları paylaşmak istemiyorum. Şu transfer dönemi bittikten sonra sağlıklı zamanda birçok şeyi açıklamak isterim. Bu skorların ardından bahane gibi söylemek doğru değil. Oyun vasat. Kazanma arzusundan, mücadeleden uzak bir oyun. Sakatlar var, yeniler var, oyun anlayışını oturtamıyoruz. Böyle bir görüntü var. Çok erken sıkıntı yaşadık. Beklemiyorduk bu kadar erken. Şimdi 3 hafta ara var. Şimdi bilmiyorum. İyi hazırlanacağız. İyi antrenmanlar yapacağız. Bundan sonraki sürece daha iyi şekilde girmeye çalışacağız" ifadelerini kullandı.

TRANSFERİ GERÇEKLEŞTİRENE SORUN

Transfer olacak mı? sorusunda siyah-beyazlı yönetimi işaret eden Sergen Yalçın, "Transferi yapanlara sorun transferi. Ben cevap vermek istemiyorum" diye belirtti. Sergen Yalçın'ın bu açıklamaları hakkında da konuşan Önder Özen ise, "Sergen Yalçın, yönetimi hedef almayan bir açıklama yapsa daha doğru olurdu" dedi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR