Kupada 3. Tur Heyecanı Devam Ediyor! İşte Günün Programı

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. tur heyecanı bugün ve yarın oynanan karşılaşmalarla sürecek.

Kupada 3. Tur Heyecanı Devam Ediyor! İşte Günün Programı

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Tur heyecanı devam ediyor…

Kupada 3. tur karşılaşmaları dün başlarken, bugün oynanacak 27 karşılaşmayla 2. gün karşılaşmaları tamamlanacak.

İşte Ziraat Türkiye Kupası’nda günün programı:

26 Eylül Çarşamba

13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor (Amasya 12 Haziran)

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe (Van Atatürk Şehir)

14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor (Gaziantep)

14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor (7 Aralık)

14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor (Antakya Atatürk)

14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor (Erbaa İlçe)

14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay (Kırşehir Ahi)

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kemal Kaynaş)

14.30 Bartınspor-Sarıyer (Bartın Atatürk)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor (Elazığ Atatürk)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor (Darıca İlçe)

15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor (Bucak İlçe)

15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor (Stat henüz belli değil)

15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor (Çavuşbaşı Hanefi Dilmaç)

15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)

17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare (Zafer)

19.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor (Fethiye İlçe)

19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003 (12 Şubat)

19.00 Boluspor-Payasspor (Bolu Atatürk)

19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor (GAP)

19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor (Stat henüz belli değil)

20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu (Çaykur Didi)

27 Eylül Perşembe

13.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor (Beyçayırı)

14.30 Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor (Stat henüz belli değil)

14.30 Niğde Anadolu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Eyüpspor-Pazarspor (Atatürk Olimpiyat)

15.00 Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgülderespor (Kastamonu Gazi)

17.00 Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler (Balıkesir Atatürk)

19.30 Giresunspor-Kocaelispor (Giresun Atatürk)

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.


Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR