İstanbulspor'lu Eslem Öztürk: Beşiktaş'a Dönmek İstiyorum

İstanbulspor'un orta saha oyuncusu Eslem Öztürk, "Beşiktaş'ta bulduğum şansı iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Tabii daha da şans verilebilirdi." açıklamasında bulundu

İstanbulspor'lu Eslem Öztürk: Beşiktaş'a Dönmek İstiyorum

İstanbulsporlu Eslem Öztürk: Beşiktaş'a Dönmek İstiyorum

Spor Toto 1. Lig takımlarından İstanbulspor'un 21 yaşındaki orta saha futbolcusu Eslem Öztürk, performansını geliştirerek altyapısından yetiştiği Beşiktaş'a geri dönmeyi hedeflediğini açıkladı.

Beşiktaş'tan 2017-2018 sezonunun başında bedelsiz bir şekilde sarı-siyahlı takıma transfer olan Eslem Öztürk, "Beşiktaş, bu ülkenin en köklü takımlarından biri. Herkes orada oynamak ister. Performansımı yükseltip Beşiktaş'a dönmek istiyorum." sözlerini aktardı.

Beşiktaş A Takımı'nda 2016-2017 sezonunda Türkiye Kupası maçlarında kısa bir süre oynadığını belirten Eslem, "Bulduğum şansı da iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Beşiktaş'ta da ön çapraz bağlarım koptu ve 1 yıl kayıp yaşadım. Beşiktaş'tan kiralık olarak Büyükşehir Belediye Erzurumspor'a gittim. Başarılı bir performans sergiledim ve orada şampiyon olduk. Şans geldi ve ben bu şansı iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Tabii daha da şans verilebilirdi." dedi.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz