Ferdi Kadıoğlu'ndan Fenerbahçe İtirafı!

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu samimi açıklamalarda bulundu. İşte detaylar..

Ferdi Kadıoğlu'ndan Fenerbahçe İtirafı!

de Gelderlander'e konuşan Ferdi Kadıoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"GAZİŞEHİR MAÇINI ASLA UNUTMAYACAĞIM"

"Gazişehir maçında kaleci ile karşı kaşrıya kaldım ve topu ağlara gönderdim. Seyirci inanılmazdı. Ben de tamamen çıldırdım. Bu duygu gerçekten normal değil. Asla unutmayacağım."

"MARCELO'YA KARŞI OYNADIM"

"Cocu döneminde takım başarılı değildi. Bu yüzden şanssızdım. Bu yüzden forma şansı istemek için hocaya gidemezdim, çünkü takımdaki en genç oyuncu bendim. O dönem menjaerimle birlikte Hollanda ve Belçika'da seçeneklere baktık. Daha fazla forma şansı bulabileceğim bir takıma gitmek istedim ancak yaz döneminde her şey değişti. Bayern Münih'e, Real Madrid'e karşı oynadım. Marcelo ile karşılaştım. Bu daha önce sadece FIFA 19'da başıma gelmişti. Bir ödül gibiydi. Ben her zaman kendime olan inancımı korudum."

"FENERBAHÇE'NİN ATMOSFERİ İNANILMAZ"

"İstanbul'un en iyi dört kulübü var. Fenerbahçe, Galatasaray, Başakşehir ve Beşiktaş. İnsanlar bütün hafta bir maç için yaşıyorlar. Paralarını, evlerinden ziyade maç bileti için harcamayı tercih ediyorlar. Takımları kaybettiğinde bütün hafta hastalanıyorlar. Fenerbahçe'nin 50 bin kişilik muhteşem bir stadı var. İstanbul'a gelecek olan herkese tavsiye ederim. Buraya girdiğin zaman ne yaşadığını bilmiyorsun."

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri