Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Fenerbahçe'de Obradovic Kalıyor!

Sezon ortasında kendisine iletilen kontrat yenileme önerisine cevap vermeyen Obradovic coronavirüs salgını sonrasında Fenerbahçe Beko'da devam etmek istediğini açıkladı.

Fenerbahçe'de Obradovic Kalıyor!

Fenerbahçe'de Obradovic Kalıyor!

Fenerbahçe Beko ile bir senelik daha sözleşmesi olan Yunan oyun kurucu Kostas Sloukas'ın, Koç Zeljko Obradovic'in kulüpten gitmesi halinde Türkiye'deki geleceğinin değişebileceğini açıklaması gündemde ses getirmişti. Bu açıklamalardan sonra tecrübeli hocanın sezon bitiminde kulüpten gideceği iddiaları yüksek sesle tekrardan söylenmeye başlandı.

TAKIMIN BÜTÇESİ DÜŞÜRÜLECEK

Zeljko Obradovic, Fenerbahçe'den senelik 3 milyon euro net ücret alıyor. Kontratta şampiyonluk bonusları da var. Örneğin deneyimli hoca, 2016-2017 sezonunda Fenerbahçe Beko'nun hem lig hem de Euroleague'de şampiyon olduğu zamanda 5 milyon 250 bin euro cebine koymuştu. Sarı- lacivertli Yönetim, sezon ortasında Zeljko Obradovic'e 1 milyon 650 bin dolarlık yeni bir teklif sundu. Bu öneride, 30 milyon euro olan kadronun bütçesinin 15 milyon euroya düşürüleceği de Obradovic'e aktarıldı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR