Fatih Terim'den İlk Açıklama!

Galatasaray Teknik Adamı Fatih Terim, coronavirüse yakalanması sebebiyle bir süre hastanede tedavi aldıktan sonra taburcu edildi. Fatih Terim bu durum sonrasında bir açıklama paylaştı.

Fatih Terim'den İlk Açıklama!

Fatih Terim'den İlk Açıklama'

Galatasaray Teknik Hocası Fatih Terim, kişisel sosyal medya hesabı üstünden bir açıklama paylaştı. Coronavirüs sebebiyle hastanede tedavi aldığı günleri anımsatan Terim, bu olaydan çok şey öğrenerek çıkacağını dile getirdi.

Fatih Terim'in paylaştığı yazılı açıklama şöyle:

"Tüm dünyanın geçtiği bir sınav bu... Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin... Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok kıymet bilecek, karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım.

Ürettiğim, katkı sağladığım her şeyin bana daha çok huzur vermesini sağlayacağım. Daha çok affedeceğim, daha az üzülmeye çalışacağım.

Hastane aşamasını tamamlayıp evimdeki aşamaya geçiyorum.

Bu süreçte başta Prof. Dr. Ferah Ece olmak üzere tüm Liv Hospital doktorlarına, çalışanlarına; desteğini, duasını eksik etmeyen büyüklerime, arkadaşlarıma, dostlarıma; oyuncu evlatlarıma ve yol arkadaşlarıma; başta kalbi sarı kırmızı atan canlarım olmak üzere tüm renklere gönül vermiş kardeşlerime; sabırla ve umutla yanımda olan aileme teşekkür ederim.

Ne olur, imkanlarınız el verdiğince evinizde kalın ve kendinizi koruyup önlemlerinizi alın.

Dün olduğu gibi bugünden sonra da ettiğim her duada, bu virüsle mücadele eden tüm savaşçılar ve hayatlarını, hayatlarımız için adayan tüm sağlık emekçileri olacak. Herkese elim kalbimde şükranlarımı sunuyorum."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR