Başkan Açıkladı! 'Batalla Bizimle Olacak'

TFF 1. Lig takımlarından Bursaspor'da başkan Mesut Mestan, takımın efsane oyuncusu Pablo Martin Batalla'nın gelecek sezon teknik ekibe katılacağını duyurdu.

Başkan Açıkladı! 'Batalla Bizimle Olacak'

Başkan Açıkladı! 'Batalla Bizimle Olacak'

TRT Spor'a açıklamalarda bulunan Mesut Mestan liglerin geleceğiyle alakalı olarak, "Biz oynayacak gibi planlamalarımızı yapıyoruz. Oynayın derlerse hedef Süper Lig; oynamayın derlerse oynamayız. Ama bizim oynama yönünde olduğumuzu söylemek isterim." ifadelerini kullandı.

Burak Kapacak ile Ozan Koç'la alakalı yapılan transfer haberleriyle alakalı olarak ise, "İkisi için de teklifler geliyor ancak biz iki oyuncumuzla devam etmek istiyoruz. Oyuncularımın Süper Lig'de bizimle beraber oynamasını istiyorum. Ancak gelen tekliflerden de kıvanç duyuyoruz." sözlerini söyledi.

"Batalla gelecek sezon bizimle olacak"

Mestan, takımın unutulmaz oyuncusu Pablo Martin Batalla için ise çarpıcı bir itirafta bulunarak, "Batalla ile anlaşmıştık. Türkiye'de kurs açılmadığı için dahil edemedik ancak gelecek sezon teknik ekipte bizimle birlikte olacak." dedi.

Mestan konumasını şu sözlerle tamamladı;

"Şu an hiçbir şey yok. Sıfır kuruş. 1. Lig'in geliri de malum. Gelenler de alacaklılara gitti. Bize gelen bir şey yok. Şu an 3.'cüyüz, iyi bir kadro kurmuştuk. Hak ettiğimiz Süper Lig'e çıkmak istiyoruz. Puan silme gibi bir konu söz konusu değil. FIFA ile tüm görüşmeleri yaptık. Sezon başında yaşadığımız şanssızlıklar önceki yönetimle alakalıydı."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR