Abdullah Avcı'dan Beşiktaş Taraftarına Müjde!

Wolverhampton maçı öncesi basın toplantısında konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı umut dolu konuştu. İşte detaylar..

Abdullah Avcı'dan Beşiktaş Taraftarına Müjde!

Beşiktaş’ın hocası Abdullah Avcı, Wolverhampton ile oynayacakları maç öncesi umutlu konuştu. Avrupa Ligi’nde oynadıkları ilk maçta oyun olarak da skor olarak da istedikleri sonucu alamadıklarını belirten Avcı,

"SON MAÇI ESKİ SİSTEMLE OYNADIM.."

“Hayat her gün sana yeni bir fırsat sunuyor, yarın (bugün) da bu fırsatlardan biri. Taraftarın desteğiyle iyi bir başlangıç olacağını düşünüyorum” dedi. Sistemle ilgili soruya deneyimli teknik adam, “Son maçı eski sistemle oynadım, Avrupa Kupası’nın birini eski sistemle oynadım, Sivasspor maçının 2. yarısını eski sistemle oynadım. Bu ülkede 5 senede 5 farklı oyun kurgusu oynatan bir teknik adamım” karşılığını verdi.

BAŞKANLIK SEÇİMİ HAKKINDA

Abdullah Avcı kongre süreciyle ilgili olarak ise “Bizim etki edeceğimiz alan saha içidir. Kararı verdikten sonra bir kez konuştuk” ifadesini kullandı. toplantıya katılan Atiba da şöyle konuştu: Durumun farkındayız, mutlu değiliz. Ayağa kalkmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri-->