Sen Anlat Karadeniz Fragman - 27. Bölüm - 2. Fragman

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz dizisi 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Merak edilenler haberimizin detayında...

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz dizisi 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

ATV'nin reyting rekorları kıran başarollerinde İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe ve Mehmet Ali Nuroğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinde heyecan ve gerilim dolu anlar devam ediyor. 

Sen Anlat Karadeniz dizisi 27. bölüm 2. fragmanı ekranlara getirildi.

SEN ANLAT KARADENİZ 27. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz dizisi 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz dizisi 27. bölüm 2. fragmanında; Nefes ve Tahir artık aile gibi mutludur. Nefes'in oğlu ile yakından ilgilenen Tahir, Vedat'ın yapmadığı babalığı yapar.

Öte yandan Vedat, Nefes ve Tahir'in karşısına yeniden çıkar. Ancak Nefes artık ondan bıktmıştır ve ne yaparsa yapsın Tahir ile onları ayıramayacağınısöyler.

Sen Anlat Karadeniz 27. bölümü ile 24 Ekim Çarşamba akşamı saat 20:00'da ATV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri