Hadise, Instagram'da 10 Milyon Takipçiye Ulaştı

Şarkıcı Hadise, Instagram hesabında 10 milyon takipçiye ulaşınca kutlama videosu paylaştı. Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan sanatçının videosu, Demet Akalın'a gönderme olarak yorumlandı.

Hadise, Instagram'da 10 Milyon Takipçiye Ulaştı

Instagram hesabında 10 milyon takipçiye ulaşan Hadise, eğlenceli bir kutlama videosu paylaştı. Ünlü şarkıcının, paylaştığı video ile kendisini sosyal medya hesabından silen Demet Akalın'a gönderme yaptığı iddia edildi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Hadise, Instagram hesabında 10 milyon takipçiye ulaştı. Yaptığı cesur paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren şarkıcı, 10 milyon takipçi sayısını çektiği eğlenceli bir video ile kutladı. Ünlü şarkıcı, kutlama videosunun altına şu notu düştü: Senin Instagram'da 10 Milyon takipçin yok ki! Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun? Senin Instagram'da 10 Milyon takipçin Y-O-K! Ama benim var. 10 milyona sesleniyorum buralarda daha çok eğleneceğiz.

O SÖZLER DEMET AKALIN'A MI?

Ünlü şarkıcının paylaşımı kısa sürede beğeni rekoru kırdı. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, videonun, geçtiğimiz günlerde Hadise'yi sosyal medya hesabında takipten çıkartan Demet Akalın'a gönderme olduğunu iddia etti.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri