16 Eylül 2019
  • Istanbul 25°
  • Ankara 22.22°
  • Izmir 28°
İmsak 05:11
Güneş 06:38
Öğle 13:04
İkindi 16:34
Akşam 19:21
Yatsı 20:41
BIST103.195
Dolar5,7191
Euro6,32
Altın276,4973

Tatlı Krizlerini Önleyen Bu Ot Kilo Verdiriyor!

Tatlı krizleri tetiklenir ve kilo almanızı sağlar. Ayrıca sağlığa da zararlıdır. Bunu engellemek için acı çehre otu tüketebilirsiniz.

Tatlı Krizlerini Önleyen Bu Ot Kilo Verdiriyor!

Tatlı Krizlerini Önleyen Bu Ot Kilo Verdiriyor!

Kabızlıktan kilo vermeye kadar büyük bir yarar sağlayan acı çehre otu evde mutlaka saklamanız gereken bitkiler arasında yer almalı.

ACI ÇEHRE OTUNUN FAYDALARI

Bedenin belirli yerlerinde biriken yağ depolarını kısa vakitte yakmayı mümkün kılan acı çehre otu kanser benzeri ölümcül bir rahatsızlıktan kabızlığa dek bütün sorunlara iyi gelmektedir. Birden bastıran tatlı krizlerinin önüne geçerek tatlı yeme gereğini engelleyecektir.Ara sıra tüketildiğinde yağ yakma niteliğine de sahip olabilen acı çehre otu tohumu her gün düzenli tüketilirse hızlı bir biçimde zayıflamaya destek olmaktadır.Ödemin neden olduğu şişkinliği bedenden hızlıca uzaklaştırarak fazlalık zehirleri yok eder.Metabolizmanın hızlanmasına destek olarak kalori yakımına yardım eder. Su kaybına neden olduğundan dolayı şişkinliği engelliyor ve kabızlığa iyi geliyor.Erkeklerde görülen prostat kanserinin tedavisinde kullanılmaktadır.İştah kesicidir, kilo kontrolü sağlamada önemlidir.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.


Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri