Bu Belirtiler Yakın Arkadaşınızın Sizden Hoşlandığına İşaret

Yakın çevrenizdeki bir erkek arkadaşınızın size olan tavırlarının değiştiğini hissediyorsanız bu sizi arkadaştan öte görüyor olmasından kaynaklanıyor olabilir. Peki, bunu anlamak için ne yapmak gerekir? Detaylara haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz…

Bu Belirtiler Yakın Arkadaşınızın Sizden Hoşlandığına İşaret

Bu Belirtiler Yakın Arkadaşınızın Sizden Hoşlandığına İşaret

Yakın çevremizle kurduğumuz arkadaşlıklar bazen aşka dönüşebiliyor. Kadınların başına çok sık gelen durumlardan biri de erkek arkadaştan duygusal anlamda ilgi görmek. Eğer arkadaşınızın size normalden daha farklı baktığını, daha yakın oturduğunu veya arkadaş grubunuzun dışında da görüşmek istediğini fark ediyorsanız, şüphelerinizde haklı olabilirsiniz… İşte yakın arkadaşınızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın yolları...

SİZLE DAHA ÇOK İLGİLENİYORSA

Bir erkek sizi arkadaştan öte görüyorsa, sizi tanımanın daha fazla yollarını arayacaktır. Aileniz, işiniz, ilgi alanlarınız hakkında daha fazla soru soracak, hayatınızla daha fazla ilgilenmeye başlayacaktır.

BAŞ BAŞA GÖRÜŞMEK İSTİYORSA

Her zaman birlikte takıldığınız bir arkadaş grubunuz olmasına rağmen sizinle baş başa görüşmek istiyor ve bunun için adım atıyorsa sizi daha yakın olmak, yakından tanımak istediğine işarettir.

TEMAS KURMAYA ÇALIŞIYORSA

Sizden hoşlandığının en önemli belirtilerinden biri de temas kurmaya çalışmasıdır. Sandalyesini sizin yakınlarınıza çekmesi, konuşurken kolunuza dokunması, sizi dinlerken daha sık gözlerinizin içine bakması... Bu işaretler size ilgi duyduğu anlamına gelebilir.

SIK SIK ARIYORSA

Bir bahane bulup sizi daha çok aramaya, mesaj atmaya başladıysa bu da hoşlandığını gösteren işaretlerden biridir. Çünkü sizden gerçekten hoşlanıyorsa sürekli iletişimde olmak isteyecektir.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR