İrfan Can Kahveci, Fatih Terim'i Takibe Aldı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in geçtiğimiz hafta oynanan maç sonrasında transfer etmek istediğini açıkladığı Başakşehir'in futbolcusu İrfan Can Kahveci, Fatih Terim'i sosyal medyada takibe aldı.

16.01.2021-23:13 - (Son Güncelleme: 16.01.2021-23:08)İrfan Can Kahveci, Fatih Terim'i Takibe Aldı

İrfan Can Kahveci, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'i Instagram hesabından takip etti.

Transfer döneminde ezeli rakibi Fenerbahçe'den geri kalmak istemeyen Galatasaray'ın bu transfer için girişimlerde bulunduğunu Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz şu sözlerle açıklamıştı:

Mustafa Cengiz, "Göksel Gümüşdağ ile birkaç defa görüştüm. Kimi görüştüğüm belli. Benim ne fiyat verdiğimi de tahmin edersiniz. Hayaller Van Persie, gerçekler tam tersi. İkisini de konuşunca değer 38 milyon Euro... Pazarlık yapıyoruz, beni konuşturmayın. Mayıs'tan sonrasına çek yazarım, İrfan'ı da diğerini de alırım. Bana engel olabilecek var mı? Kim engel olabilir. Bana bunu öldürseler yapmam. Bana beceriksiz desinler. Galatasaray'ın geleceğini karartmam. Hocamızla konuştuk, aslan gibi... Hocamız da diyor ki 'Olursa olur, olmazsa da bu kadroyla şampiyon oluruz.' Hocamızın dediği isimler için çalışmalarımız sürüyor. 9 Milyon TL harcama limitimiz var. Ancak sponsorla bir şeyler ayarlayacağız." demişti.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR