Hande Erçel'in O Fotoğrafına Binlerce Beğeni Ve Yorum Yağdı!

Ekranların genç oyuncusu Hande Erçel'in, sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum yağdı.

19.07.2017-15:08 - (Son Güncelleme: 19.07.2017-16:14)Hande Erçel'in O Fotoğrafına Binlerce Beğeni Ve Yorum Yağdı!

Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanmış olan 'Aşk Laftan Anlamaz' dizisinde 'Hayat' karakterine hayat veren genç oyuncuHande Erçel, göğüs dekolteli kıyafetiyle sosyal medya hesabından fotoğraf yayınladı. Ekranların sevilen oyuncusu Hande Erçel, güzelliği ile çok konuşuldu. Güzel oyuncu Hande Erçel'in, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına 500 binin üzerinde beğeni ve yorum yağdı.HANDE ERÇEL GÜZELLİK SIRRINI AÇIKLADI!

Ekranların güzel oyuncusu Hande Erçel'in makyaj stilleri kadınlara ilham oluyor. Herkes başarılı oyuncu Hande Erçel gibi pürüzsüz ve doğal bir tene sahip olmak ister. İşte bizler de tam bu yüzden, sizler için güzel oyuncunun makyaj sırlarını araştırdık. İşte adım adım Hande Erçel makyajının sırları...

Güzel oyuncu Hande Erçel, doğal ve pürüzsüz teninin güzelliğini renkli kapatıcılara borçlu. Sende Erçel gibi doğal bir tene sahip olmak istiyorsan mutlaka renkli kapatıcılardan yardım almalısın.

Cilt tonunu eşitleyecek fondetini seçip, daha güzel bir etki yaratabilirsiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra ten makyajın hazır olacaktır.

Başarılı ve güzel oyuncu Hande Erçel'in dolgun kirpiklerinin önemli bir sırrı var. Güzel oyuncunun kullandığı mascakara, kirpiklerine doğal ve dolgun bir etki yaratıyor.

Güzel oyuncu Erçel, göz makyajında özellikle uzun eyeliner çekimini tercih ediyor. Daha sonra kaş kalemi kullanarak, kaşlarını belirginleştiriyor.

Güzel oyuncunun son makyaj sırrı ise, dudakları... Hande Erçel, dudak makyajı yapmadan önce dudaklarını ölü derisinden arındırıyor. Daha sonra tercih ettiği ruj ile makyajını tamamlıyor.

Hande Erçel makyajınızla güne merhaba diyebilirsiniz!

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR