Kadir Topbaş'ın FETÖ'den Tutuklu Damadı Ömer Faruk Kavurmacı Hastaneye Kaldırıldı

İBB eski başkanı Kadir Topbaş'ın FETÖ'den tutuklu damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın koğuşunda geçirdiği epilepsi krizi ardından bilincini yitirdiği ve ambulansla hastaneye sevk edildiği ortaya çıktı.

Kadir Topbaş'ın FETÖ'den Tutuklu Damadı Ömer Faruk Kavurmacı Hastaneye Kaldırıldı

Kadir Topbaş'ın FETÖ'den Tutuklu Damadı Ömer Faruk Kavurmacı Hastaneye Kaldırıldı

FETÖ'nün iş dünyası örgütlenmesi olarak bilinen TUSKON davasında 35 aydır tutuklu olan İBB eski belediye başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı, geçirdiği epilepsi krizi ardından ambulansla hastanenin acil servisine kaldırılıp gözetim altında alındı.

20 Ağustos Salı gecesi saat 23: 06'da cezaevine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldığına yönelik rapora göre Kavurmacı, 5 saat süresince hastanede gözetim altında tutuldu. Hastanede geçirdiği süre boyunca bir takım tetkiklerden de geçirildi.

EPİLEPSİ KRİZİ GEÇİRMİŞ

Sağlık raporunda, Kavurmacı'nın hastaneye G40 epilepsi teşhisiyle kaldırıldığı bildirilerek, "112 tanısıyla tarafımıza getirilen hastaya Diazem 1 ampul IV verilmiştir" denildi.

KALP RİTMİNDE BOZULMA TANISI KONULDU

Ayrıca raporda Kavurmacı'nın EKG cihazına da girdiği bildirilerek, Kavurmacı'ya kalp ritminin aşırı hızlı atması neticesinde oluşan Sinüs Taşikardisi hastalığı tanısı da konuldu.

MAHKEMEYİ AVUKATLARI BİLGİLENDİRDİ

Hastanenin hazırladığı raporu da Kavurmacı'nın avukatları dilekçeyle mahkemeye verdi. Meydana gelen olay hususunda mahkemeyi bilgilendirerek tekrar sağlık problemlerinin gerekçe göstererek müvekkillerimin tahliyesini istedi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR