Erdoğan Sert Çıktı: Bunun Bedelini Ödeyeceksiniz!

Erdoğan, Beştepe'de kanaat önderlerine verdiği iftar yemeğinde HDP'li belediyelere sert çıktı. Erdoğan, "Bugünler onların iyi günü söyliyim. Bunun bedelini ödeyecekler" dedi.

Erdoğan Sert Çıktı: Bunun Bedelini Ödeyeceksiniz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kanaat önderlerine verdiği iftar yemeğinde HDP'li belediyelere çok sert çıktı.

Erdoğan, "Onlar eline geçen parayı 'Ben dağa nasıl ulaştırırım, Kandil'e nasıl ulaştırırım?' bunun gayreti içerisindeler ama bugünler onların iyi günleri, onu söyleyeyim. Bunların bedelini ödeyecekler ve devlet bütün bunların arkasını hassas bir şekilde takip ederek, bunlara gerekli olan bu bedeli ödetecektir" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

"ALLAH ISLAH ETSİN"

"Etnik köken istismarı yapanları da inanç istismarı yapanları da dış güçler adına taşeronluk yapanları da Allah ıslah etsin, hepsine de Rabbim hak yolunu göstersin diyorum. Şu mübarek günlerde kan döken, can alan, insanların hayatını zindana çeviren hiç kimsenin bu milletle, bu topraklarla, bu ülkeyle en küçük bir bağı, en küçük bir ilişkisi olamaz.

Aynı şekilde hemen yanı başımızdaki Suriye'de Ramazan ayında kan akıtan, katliamlar gerçekleştirenler yalnızca Müslümanların değil, top yekun insanlığın düşmanıdır."

"BUNUN BEDELİNİ ÖDEYECEKLER"

"(HDP'li belediyelere yönelik) Onlar eline geçen parayı 'Ben dağa nasıl ulaştırırım, Kandil'e nasıl ulaştırırım?' bunun gayreti içerisindeler ama bugünler onların iyi günleri, onu söyleyeyim. Bunların bedelini ödeyecekler ve devlet bütün bunların arkasını hassas bir şekilde takip ederek, bunlara gerekli olan bu bedeli ödetecektir. Çünkü tüyü bitmemiş yetimin hakkını, sen terör örgütlerine çeşitli hilelerle gönderemezsin" dedi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR