Arsene Wenger'den Mesut Özil Yorumu

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil dünya basınında gündem olmaya devam ediyor. Arsenal'in eski teknik direktörü Arsene Wenger sarı lacivertlilerin Özil transferini değerlendirdi.

18.01.2021-22:41 - (Son Güncelleme: 18.01.2021-22:41)Arsene Wenger'den Mesut Özil Yorumu

İngiliz futbolunun efsane isimlerinden Arsene Wenger uzun bir süre Arsenal'de teknik direktörlük yaptığı sırada Mesut Özil ile birlikte çalışmıştı. Eski öğrencisinin Fenerbahçe'ye attığı imzayı değerlendiren Arsene Wenger açıklamalarında ;

' Şu dönemde pek fazla transfer gerçekleştirilmiyor. Bu transfer güncel olarak Ocak ayı transfer döneminin en büyük transferi durumunda. Çünkü futbol dünyası şimdilerde biraz sessiz. Bu, ligde güçlü bir konumda bulunan Fenerbahçe için güzel bir haber. Mesut, şampiyonluğu kazanma konusunda iddialı olan takımı için yapbozun bir parçası olabilir. Onun her zaman Arsenal'de olmasını istedim. Fakat her zaman için güçlü bir Türk bağı olduğunu hissedebiliyordum. Ailesiyle, menajeriyle, babasıyla tanıştım, bu sayede Türkiye ile güçlü bir ilişkisi olduğunu gördüm. Aynı zamanda Türkiye ligine de büyük bir ilgisi vardı. ' ifadelerine yer verdi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR