AK Parti Sözcüsü Çelik: "Erken Seçim Diye Bir Şey Yok"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, oturma eylemi yapan Diyarbakır anneleri için, "Annelerin ortaya koyduğu yaklaşım, bütün dünya üzerinde teröre karşı yükselen en güçlü sestir." dedi.

18.09.2019-18:58 - (Son Güncelleme: 18.09.2019-18:53)AK Parti Sözcüsü Çelik: "Erken Seçim Diye Bir Şey Yok"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, oturma eylemi yapan Diyarbakır annelerine ilişkin, "Annelerin ortaya koyduğu yaklaşım, bütün dünya üzerinde teröre karşı yükselen en güçlü sestir." ifadelerini kullandı.

"ŞEFFAF VE KAPSAYICI YAKLAŞIM"

Yargı reformu konusunda da Çelik, "Şeffaf ve kapsayıcı yaklaşım, ifade özgürlüğünü, savunma hakkını, adalete erişimi ve adalet sisteminin işleyişinde kalitenin artmasını son derece güçlendirecektir." ifadesini kullandı.

ÇELİK İSRAİL'DEKİ İŞGAL KONUSU HAKKINDA ŞUNLARI SÖYLEDİ:

"İşgal, bir çözüm politikası değildir. İşgal, Batı Şeria'nın ya da Ürdün Vadisi'nin işgali gibi yaklaşımlar, herkesin güvenliğini tehlikeye atacak, bütün barış süreçlerini sabote edecek bir yaklaşımdır. Dünyanın iki devletli çözümün altını çizerek, daha güçlü bir mesaj vermesi gerekmektedir."

"SEÇİM BİTTİ"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, erken seçime ilişkin gelen soruya ise "Erken seçim diye bir şey yok, seçimler bitti." cevabını verdi.

PALET FABRİKASI MSB'DE KALACAK

Tank Palet Fabrikası konusunda Çelik, tesisin mülkiyetinin Milli Savunma Bakanlığı'nda kalacağını belirterek, "Mülkiyet kimseye devredilmiyor." diye konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR