Dev Telefon Markası İsim Değişikliğine Gidiyor

Samsung tarafından çok kısa zamanda gösterimi yapılması beklenen yeni amiral gemisi dizisi için haberler var.

Dev Telefon Markası İsim Değişikliğine Gidiyor

Dev Telefon Markası İsim Değişikliğine Gidiyor

Samsung isim konusunda değişiklik yapabilir. Galaxy S10 dizisinin devamı olacak seri için yeni bilgiler geliyor Samsung’un keskinl bir karar verebileceği söylentileri var.

İSİM DEĞİŞİKLİĞİ OLABİLİR


Samsung’un yeni amiral gemisi serisinin 2020 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor. Tanıtılacak yeni serinin adı, Galaxy S10 serisinin devamı olacağı için, Galaxy S11 olarak düşünülüyordu. Ancak daha önce sızdırdığı bilgiler ile güven kazanan Twitter hesabı Ice Universe, bu durumun beklendiği gibi olmayacağını belirtti.

Atılan tweete göre, Samsung amiral gemisi serisinin adını değiştirmeye hazırlanıyor. Yeni serinin adı beklendiği gibi Galaxy S11 değil, Galaxy S20 olacak. Bunun sebeplerinden birisinin de gelecek yılın 2020 olması gösteriliyor.

Samsung yeni amiral gemisi serisi için şu anda herhangi bir tarih duyurmadı. Kısacası amiral gemisi serisinin ismini ve özelliklerini kesin bir şekilde öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Ancak şu ana kadar ortay çıkan sızıntılara göre Galaxy S ailesinin en yeni üyeleri, 108 Megapiksel ana kamera sensörü ile karşımıza çıkabilir. İsim hakkında ortaya iddia atan Ice Universe, daha önce de, 108 Megapiksellik kamera iddiası ile gündeme gelmişti.

 

Son Dakika Teknoloji Haberleri için aşağı kaydırın

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR