Seren Serengil Evleniyor mu?

Uzun zamandır Dumping Sendromu ile savaşan Seren Serengil, özel hayatı ile ilgili çok şaşırtıcı itiraflarda bulundu.

26.05.2021-12:28 - (Son Güncelleme: 26.05.2021-12:28)

Uzun zamandır sağlık problemleri ile uğraşan magazin gündeminin en aktif ismi Seren Serengil, geçtiğimiz haftalarda aldığı kararla, ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programına bir süre ara vermiş ve sevgilisi Mustafa Tohma ile Maldivler'e tatile gitmiş aynı zamanda kendi markasının çekimlerini yapmıştı.

NİŞANTAŞI'NDA GÖRÜNTÜLENDİLER

Seren Serengil, dün Nişantaşı'nda sevgilisi Mustafa Tohma ile objektiflere takıldı. Serengil, muhabirlerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Evlilik için şartını açıklayan Serengil, ‘Tohma evlenmeyi çok istiyor ama ilk önce beni ikna etmesi lazım. Ağırlığımca altın istiyorum ama hiçbir işe yaramaz şu anda. Çok mutluyuz ve çok huzurluyuz. Bu ilişki evlilikle taçlanırsa güzel olur. Ama çok da önemli değil açıkçası’ şeklinde konuştu.

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİ VERDİ!

Dumping Sendromu ile mücadele eden Seren Serengil'in bir hayli kilo verdiği de gözlendi. Sağlık durumu merak edilen Serengil, ‘Tohma bana çok iyi bakıyor. Sağlık durumunun her geçen gün biraz daha iyiye gidiyor’ dedi.

Yaşadığı aşklar kadar magazinsel kavgalarıyla da bir türlü gündemden düşmeyen Seren Serengil (50),Maldiv tatili sırasında çekildiği fotoğraflar üzerinden yaptığı oynamalar nedeniyle, sosyal medyada alay konusu haline gelmişti. Konu ile ilgili açıklama yapan ünlü sunucu, fotoğraflarda herhangi bir oynama olmadığını dile getirmişti.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal