Emirgan'da bulunan bir eğlence mekanında kavag eden Arda Turan ve Berkay cephesinde sular durulmuyor. Kavga esnasında burnu kırılan ve hastaneye kaldırılan Berkay, duruma ilişkin sessizliğini bozdu.

Taraflar arasında ardı ardına gelen açıklamalar sonrası ünlü popçu da sosyal medya hesabından yaşananlar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte o paylaşım;

'İKİ KADININ KALDIĞI ÜZÜCÜ BİR DURUMDUR'

'Değerli basın mensubu dostlarım. öncelikle üç gündür burada beklediğiniz için her birinize sevgilerimi ve saygılarımı sunmak istiyorum. Yaşanan bu süreçte önemli olan Berkay ve Arda değil: biri anne diğeri inşallah sağlıkla anne olmak üzere olan iki kadının maruz kaldığı hassas, kırıcı ve üzücü durumdur. Bu nedenle ilk olarak, karşı tarafın yapamadığını yapıp eşimden ve Aslıhan Turan'dan özür dilerim. Herkesin bitmesini istediğim konu: erkek adam kavga da eder ve kavgada yumruk sayılmaz.

'EŞİMİ EVE BIRAKIP YARIM SAATE GELECEĞM'

Ancak yanına gelerek 'Eşimi eve bırakıp yarım saate geleceğim' diyen bir kişiye kafasını çevirip başka bir kişiyle konuştuğu sırada habersizce ve yandan yapılan saldırı aciz ve korkak bir saldırıdır. Kendisine de arkadaşlarına da ve araya girmek isteyen herkese sadece şunu söyledim: 'Şikayetçi olmamamı istiyorsunuz tamam olmayayım ancak 2 şartım var.

'UTANÇ DUYDUĞUNU SÖYLEYEREK ÖZÜR DİLEYECEK'

1- Eşimden. kendi eşimden, benden ve kamuoyundan bu davranış ve hareketleri için utanç duyduğunu söyleyerek özür dileyecek. 2- Sözle tacizin utancını duyduğunu söyleyecek ve ondan sonra biz onunla erkek erkeğe konuşacağız. Bunları söylerse davadan vazgeçebilirim'Tüm bu yaklaşımıma rağmen karşı taraf konuyu saptırmaya çalışarak saçma sapan açıklamalar yapıp hala dürüstçe davranmadığı için davayı açmaya karar verdim ve davamın sonuna kadar arkasındayım. Adalete güvenim tam. Burası Türkiye Cumhuriyeti Hukuk Devleti, cezasını çekecektir.' açıklamasında bulundu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

[N-#98431]
[N-#98425]
[N-#98314]
[N-#98281]
[N-#98276]