Karısını 17 Kez Bıçakladı! 'Eşimi Öldürdüm Ne Kadar Yerim?' Diye Sordu

Boşanma aşamasında olduğu eşini bıçakla ağır yaralayan Mehmet K. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın talimatıyla kurulan özel ekip tarafından gözaltına alındı.

19.12.2019-14:08 - (Son Güncelleme: 19.12.2019-13:59)Karısını 17 Kez Bıçakladı! 'Eşimi Öldürdüm Ne Kadar Yerim?' Diye Sordu

Boşanma aşamasında olduğu eşini bıçakla ağır yaralayan Mehmet K. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın talimatıyla kurulan özel ekip tarafından gözaltına alındı.
Yakacık Çarşı Mahallesi Topçeşme Sokağı'nda dedesinin evinde yaşayan Süheyla K., kocası Mehmet K. tarafından 17 yerinden bıçaklandı. Olay yeri görgü tanıklarının ihbarı üzerine Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Süheyla K'nin, 17 bıçak darbesiyle ağır yaralandığı belirlendi.
Şüphelinin olay yerinden üzerine İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine özel ekip kurulması için talimat verdi. Kamera kaıtlarını kontrol eden polis, zanlının belediye otobüsüyle Pendik'e gittiğini kaydetti.
İlçede yapılan çalışmalar sonucu gözaltına alınan Mehmet K. emniyete getirildi.
"EŞİMİ ÖLDÜRDÜM NE KADAR YERİM?"DİYE SORDU
Çiftin Sivas'ta yaşadığı, Süheyla K.'nin bir süredir eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle Kartal'daki dedesinin evine yerleştiği, zanlının bugün İstanbul'a gelerek eşini takip ettiği ortaya çıktı.

Mehmet K'nin, kaçarken elleri kanlı bir şekilde bir bankanın güvenlik görevlisinin yanına gittiği ve "Eşimi öldürdüm, ne kadar yerim, ne yapacağım?" şeklinde ifadeler kullandığı belirtildi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR