Hadise, Saplantılı Sapığı Yüzünden Karakolluk Oldu!

Hadise kendisine cinsel içerikli mesajlar atan sapık hayranı yüzünden korku dolu günler yaşıyor. Tek başına evde kalamayan Hadise, karakolluk oldu.

30.03.2021-14:30 - (Son Güncelleme: 11.06.2021-12:34)

Exxen’de yayınlanan O Ses Türkiye Rap programında jürilik yapan Hadise, geçtiğimiz senelerde kendisine cinsel içerikli mesajlar atan sapık hayranı yüzünden korku dolu günler geçirmişti. Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunan Hadise ‘Beni takip ediyor, giydiğim ne varsa giyiyor’ demişti. Mesaj ve mail atmaya tekrar başlayan sapık hayran, Hadise’nin o korku dolu günlere geri dönmesine neden oldu. 

KARAKOLA GİTTİ!

Şarkıcı Hadise, oturduğu sitenin güvenliğine gidip kendisini soran ve ertesi gün site önünde beklemeye başlayan Tarık Ü. adlı hayranını polise ve savcılığa şikayet etti. Şarkıcının evine kadar gelen saplantılı hayranı için soruşturma başlatıldı.

TEKRAR GELDİ!

Hadise, görevlilerin anlattıklarını ilk başlarda önemsemedi. Ancak Tarık Ü., ertesi gün yeniden sitenin önüne gelip kapıyı gözetlemeye başladı. Durumun ciddiyetini fark eden şarkıcı, karakola giderek şikayetçi oldu. Genç adam hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

TEK BAŞINA KALAMIYOR!

Sapık hayranının attığı cinsel içerikli mailler ve mesajlar yüzünden evde yalnız kalamayan Hadise şimdilerde özel güvenlik sistemlerinin olduğu evler bakmaya başladı. Haftanın belirli günleri erkek arkadaşı Kaan Yıldırım ile birlikte kalan ünlü şarkıcı, ultra yüksek güvenlik sistemlerine sahip olan Zincirlikuyu’da bir rezidansa geçmeyi planlıyor. 

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR