Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Coronavirüs Olduğunu Otobüste Öğrendi

İstanbul’dan Diyarbakır’a giderken test sonucu otobüste öğrenilen kadın Sakarya’da hastaneye kaldırıldı. Yola devam eden otobüs ise Bolu’da karantina altına alınacak.

Coronavirüs Olduğunu Otobüste Öğrendi

Coronavirüs Olduğunu Otobüste Öğrendi

İstanbul’da ikamet eden S.Ç. isimli yaşlı kadın 2 gün önce coronavirüs testi yaptırdı. Test sonuçları henüz belli olmayan kadın, memleketi Diyarbakır’a gitmek için bilet aldı.

İstanbul’dan hareket eden otobüse binen kadının test sonuçları yolculuğu esnasında doktoru tarafından kendisine verildi.

Test sonucu pozitif olduğu için yolda panikleyen kadın durumu muavine söyleyince, Diyarbakır’a gitmekte olan yolcu otobüsü Sakarya’da durdu. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen kadın karantina altına alınırken, yolcu otobüsü ise tekrardan hareket etti.

Durumun bildirilmesi üzerine otobüsün Bolu’da durdurularak karantina altına alınacağı ifade edilirken, kadının hastanede tedavisi devam ediyor.

Otobüs muavini ise, “Virüs testi pozitif çıkan kadın beni öptü, bahşişte verdi. Coronavirüs testi pozitif çıktı teyzenin, İstanbul’dan Diyarbakır’a gideceğim. 2 çocuğum var ben onların yanına gideceğim belki benim de testim pozitiftir” dedi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR