Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Neden Yok, EDHO Bitti mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçen hafta salı günü yayınlanmamıştı. Oktay Kaynarca'nın yaptığı açıklamalara göre EDHO'nun sezonu yayınlanmayacak. Peki EDHO'nun yeni kanalı hangisi? EDHO neden yayınlanmıyor?

20.01.2021-18:10 - (Son Güncelleme: 20.11.2021-14:53)Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Neden Yok, EDHO Bitti mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezonuyla dün akşam izleyicilerinin karşısına çıkması gerekiyordu. Yeni sezonu heyecanla beklenen dizi kendi saatinde yayınlanmadı. 200. bölümünün ne zaman ekranlara geleceği merak konusu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni kanalı hangisi? 

EDHO'NUN NEDEN BİTTİĞİ BELLİ OLDU 

EDHO 200. bölümüyle ekranlara gelmesi beklenirken ani bir kararla iptal edilmişti. Sonradan gelen bilgiler ışığında EDHO'nun yayından kaldırıldığı ve dizinin bitirildiği açıklandı. Para konusunda anlaşamayan ekip ATV yönetimi, diziyi bitirme kararı aldı. Kararın arkasındaysa daha farklı bir durum ortaya çıktı. Osman Sınav'ın senaristliğini üstlendiği Yalnız Kurt ATV ekranlarında yayınlanacak. O dizinin de yapımı ve oyuncu masraflarının çok yüksek olması nedeniyle EDHO ekibinin istediği zammın verilmediği çok ciddi bir şekilde gündem konusu haline geldi. Gelen haberler, ATV'nin Yalnız Kurt'a para yatırması sonucu EDHO'nun istediği zammı ödeyememesi yönünde. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NEDEN YOK?

EDHO sevenleri bu hafta yayınlanması beklenen 200. bölümü beklerken EDHO'nun ekranlara gelmeyeceğinin haberini aldılar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yazın yaptığı 6. sezon finalinden beri sevenleri tarafından merakla bekleniyordu. Yeni bölümü dün yayınlanmadı ve ne zaman yayınlanacağı da henüz net değil. 

Gelen bilgilere göre dizi ekibi tarafından 200. bölüm kanal yönetimine teslim edilmemiş. Sebebinin para mevzusu olduğu tahmin ediliyor. ATV yönetimi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapım ekibi arasında 6. sezondan sonra zam hakkında görüşmeler yapıldı. ATV yönetimi gelen zam isteğini kabul etti ve 7. sezon başlamadan önce zammın yapılacağına dair anlaşılmış. Gelen haberler doğrultusunda söylenilen fiyat yükseltilmesi yapılmamış. Yapım ekibinin de zam yapılmaması yüzünden diziyi yayına sokmadığı düşünülüyor. ATV, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yerine Baba Parası adlı filmi yayınladı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ EXXEN'E Mİ GEÇİYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV'de geçen hafta yayınlanmadı ve ATV ile ilişkisinin kesildiği düşünülüyor. EDHO'nun yeni kanala geçeceği kesin gözüyle bakılıyor. Oktay Kaynarca'nın Acun Ilıcalı ile yakınlığı sebebiyle EDHO'nun Exxen'e geçme ihtimali çok yüksek.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ KANALA MI GEÇİYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın dün kendi saatinde yayınlanmamasından sonra acaba EDHO yeni kanala mı geçecek? soruları zikredilmeye başlandı. Henüz yeni bir kanal haberi yok. Dizi ekibiyle ATV yönetiminin arasının o kadar da iyi olmadığı haberleri gelip duruyordu. Yeni sezonun yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz kesin bir bilgi yok.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün yayınlanmasa da tanıtımı daha önceden yapılmıştı. EDHO 200. bölüm fragmanında Azeri oyuncu Ozan Akbabaa'nın canlandırdığı İlyas Çakırbeyli'ye tuzak kuruluyor. Kurulan tuzak sonrası arabada başından silahla vurulan Çakırbeyli'nin ölüp ölmeyeceği inanılmaz merak konusu haline geldi. Konuk oyuncu Cemal Hünal'ın gözüne kestirdiği hedef Çakırbeyli. Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli, İlyas'ın öldürüldüğünü doğrular nitelikle sözler söylüyor. Hızır Çakırbeyli'yi fragmanda hapiste görmekteyiz. Hızır Çakırbeyli'nin tuzak sonrası ne yapıp ne yapmayacağı merak konusu.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal