Aşiret Düğününde Para Konuştu!

Aşiret düğününde yapılan takı töreni, görenleri hayrete düşürdü. Digor Aşireti'ne ait bir düğünde gerçekleşen takı töreninde takılan çok değerli aynı zamanda pahalı takılar göz doldurdu.

08.12.2021-17:48 - (Son Güncelleme: 08.12.2021-18:02)Aşiret Düğününde Para Konuştu!

Lüks bir salonda gerçekleşen düğünde takı töreni yapıldı. Digor aşiretine ait düğünde takılar anons edilirken, paraların balya halinde masaya koyulması görenleri hayrete düşürdü. Türkiye'de çok bilinen Kars ili aşiretlerinden Digor Aşireti, geçtiğimiz günlerde bir düğün gerçekleştirdi. Aşiret düğününde yapılan takı töreni, görenleri hayrete düşürdü. Digor Aşireti'ne ait bir düğünde gerçekleşen takı töreninde takılan çok değerli aynı zamanda pahalı takılar göz doldurdu. Digor aşiretine ait adetler arasında yer alan takı masası ve takılan takıların duyurulması sırasında, yüksek miktarlar dikkat çekti.

BALYA BALYA PARAYI MASAYA DİZDİLER

Davetlilerin isimlerinin anons edilerek taktıkları takı miktarının söylendiği düğünde, bir davetlinin 10 bin 300 lira taktığı duyuruldu, masaya koyulan balyalar da cep telefonu kamerası ile davetliler tarafından görüntülendi. 


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal