Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile Fransa'da rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi. Ünlü televizyoncu Ilıcalı, kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı'na evlendikten sonra bazı yasaklar koymaya başladı. Ilıcalı, eşi Subaşı'nın dans görüntülerini Youtube'den kaldırmaya başladı. Ilıcalı işe önce, Subaşı'nın düğünde dans ederken çekilen görüntülerini kaldırmakla başladı. Youtube düşen bazı videolarda çıkan ''Bu video Acun Media tarafından bulunan bir telif hakkı talebi nedeniyle artık kullanılamıyor'' yazısı gözlerden kaçmadı.

ACUN ILICALI ŞEYMA SUBAŞI'NA DÜĞÜN HEDİYESİ OLARAK EV SATIN ALDI!

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı'na düğün hediyesi olarak 56 milyon TL değerinde boğaza sıfır ev satın aldı. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimlerinden olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı, önümüzdeki eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlanırken ünlü sunucu Acun Ilıcalı'nında düğün hediyesi ortaya çıktı.

Eylül ayında Fransa'da evlenecek olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti, düğün hazırlıkları için tam gaz hazırlıklara devm ediyorlar. Düğünün ardından parti için mekan kapatan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sürprizleri bununla bitmedi. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı şimdi de kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı için Kuruçeşme'de 56 milyon TL değerinde ev satın aldı.