TFF Kayserispor - Başakşehir Maçının Saatini Değiştirdi!

Süper Lig'in 22. haftasındaki Kayserispor, Başakşehir maçının saati olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelendi.

19.01.2022-14:12 - (Son Güncelleme: 19.01.2022-14:12)TFF Kayserispor - Başakşehir Maçının Saatini Değiştirdi!

Süper Lig'in 22. haftasında Kayserispor ile Başakşehir arasındaki maç olumsuz hava koşulları nedeniyle saat 17.00 yerine 18.00'de başlayacak. Alınan bu karar büyük ses getirdi.

ALINAN KARAR DİKKAT ÇEKTİ

Süper Lig'de heyecan 22. haftada oynanacak maçlarla devam ediyor. Süper Lig'in 22. haftasında Kayserispor ile Başakşehir arasında oynanacak maç ile ilgili TFF'den çok kritik bir karar geldi. TFF'nin sitesinde yer alan bilgilere göre daha önce bugün saat 17.00'de oynanacağı açıklanan Yukatel Kayserispor - Medipol Başakşehir mücadelesinin olumsuz hava şartları nedeniyle 1 saat ileri alınarak 18.00'e ertelendiği duyuruldu.


Kadir Has Stadyumu'nda oynanacak karşılaşmayı hakem Volkan Bayarslan yönetecek. Karşılaşmanın VAR koltuğunda ise Özgüç Türkalp bulunacak.
Türkiye Futbol Federasyonu'nun karşılaşmanın saatini olumsuz hava koşulları nedeniyle saat 17.00 yerine saat 18.00'da oynatması ise büyük dikkat çekti. Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığı bu karar sosyal medyada yoğun gündem oldu. Alınan karar sonrası gerek her iki takımın taraftarı gerek diğer taraftarlar maç ile ilgili gelişmeleri büyük bir merakla takip ediliyor.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal