EPIC FANTASY REBORN merakla beklenen Elder Scrolls dünyasındaki bir sonraki bölüm, 2006 ve 2008 Senenin Oyunları yapımcılarından Bethesda Game Studios'tan çıkıyor. Skyrim, açık dünyadaki fantezi destanı tekrardan diriltiyor ve devrim gerçekleştiriyor; seçtiğiniz biçimde tanıyabileceğiniz tam bir sanal dünyayı sizlere sunuyor.

Alternatif bir dünyada yaşanan alternatif bir yaşam. Hayal edebileceğiniz her şekilde karakteri açın ve istediğiniz her şeyi gerçekleştirin; Efsanevi seçme rahatlığı, hikaye gelişimi ve The Elder Scrolls'un macerası daha önce hiç olmadığı biçimde yaşanıyor.

BÜTÜN YENİ GRAFİKLER VE GAMEPLAY MOTORU <br /> Skyrim'in yeni oyun motoru, bulutlar, engebeli dağlar, kalabalık kentler, yemyeşil zeminler ve eski zindan oyunları ile tam bir sanal dünyayı hayata geçiriyor.

Sen ne oynarsın <br /> Yüzlerce silah, büyü ve yetenek içinden özgürce seçim yapın. Yeni karakter sistemi, dilediğiniz herhangi bir biçimde oyun oynamanıza ve oyunlarınızla kendinizi şekillendirmenize izin verir.

DRAGON RETURN <br /> Görmediğin gibi eski ejderhalarla savaş. Dragonborn olarak, sırlarını keşfet ve güçlerini kendi başınıza geliştir.

Oyun Türü: Macera, Rol Oynama (RPG)

Desteklenen Platformlar: PC (Microsoft Windows), PlayStation 3, Xbox 360

Geliştirici: Bethesda Game Studios

Dağıtıcı: Bethesda Softworks LLC

The Elder Scrolls V: Skyrim Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU): Dual Core 2.0 GHz veya eşdeğer processor
RAM: 2 GB
İşletim Sistemi: Windows 7/Vista/XP PC (32 veya 64 bit)
Ekran Kartı: DirectX 9.0c compliant ekran kartı 512 MB of RAM – NVIDIA GeForce 7600 GT & ATI Radeon X1800.
Ses Kartı: Evet
Boş Alan: 6 GB

The Elder Scrolls V: Skyrim Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU): Quad-core Intel veya AMD CPU
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 7/Vista/XP PC (32 veya 64 bit)
Ekran Kartı: DirectX 9.0c uyumlu NVIDIA veya AMD ATI ekran kartı 1 GB of RAM (NVIDIA GeForce GTX 260 veya daha üstü; ATI Radeon HD 4890 veya daha üstü)
Ses Kartı: Evet
Boş Alan: 6 GB

Son Dakika Teknoloji Haberleri için aşağı kaydırın.