Rüyada Timsah Görmek

Timsah görmek hayırlı bir rüya değildir. Ancak yine de rüyanın diğer imgelerine de bakılmalı ve bu şekilde rüya yorumlanmalıdır. Rüyada timsah gören rüya sahibi düşmanlarının hedefinde anlamına gelir.

Rüyada Timsah Görmek

Rüyada Timsah Görmek

Rüya sahibinin etrafında bulunan kişilerin kıskançlık ve gizli düşmanlık yaptığına işarettir. Rüyada timsah görmek aynı zamanda polis ya da jandarma anlamına da gelir. Bu rüya polis veya jandarmadan gelecek olan kötü habere işaret olarak da yorumlanır. Rüyada timsah görmek rüya tabircilerine göre hayırlı rüyalardan değildir. Bu nedenle de rüyasında timsah gören kişinin çevresine dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Evde Timsah Görmek

Rüyasında evde timsah gören kişi ciddi bir hastalık anlamına gelir. Evin içerisinde timsah gören rüya sahibinin ciddi bir hastalığa yakalanacağına yorumlanır. Bunun dışında evde görülen timsah rüya sahibinin korkuları ile gerekli olan yüzleşmeyi gerçekleştiremeyeceğine ve tehlike ile sıkıntılardan sorunlardan yakın zamanda kurtulamayacağı anlamına gelir.

Evdeki eşyaları yerken görülen timsah sıkıntılarınızın içini kemirdiği anlamına gelir. Eve zarar veren timsah ev içerisinde yaşanacak olan kavga ve huzursuzluklara bir işarettir. Rüyada ev içerisinde timsah gören kişinin hane içerisinde büyük karmaşaların içerisinde kalacağı anlamına gelir. Bu nedenle de evde timsah gören rüya sahibinin dikkatli olması gerekir.

Rüyada Timsah Sürüsü İle Karşılaşmak

Rüyda görülen timsah sürüsü rüya sahibinin kendisini aşan işlerin içerisine gireceğine ve bu girdiği işlerden çıkamayacağı anlamına gelir. Bunun dışında rüya sahibi sorunlu ve sıkıntılı bir döneme gireceğinin de habercisi olarak bilinen bu rüyayı gören kişinin hayatının tehlike içerisinde olduğu da rüyanın anlamlarından birisidir.

Rüyada Timsahı Beslediğini Görmek

Rüyasında timsahı eli ile beslediğini görmek sevdiği biri tarafından ihanete uğrayacağı anlamına gelir. Rüyada timsah beslemek duygusal bir kişiliği teslim eder. Rüyada timsahın yemek yediğini gören kişi hayatının zorlu bir döneminde olduğunu gösterir.

Rüya sahibi rüyasında timsahı başka birisinin beslendiğini görüyorsa bu yakın bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz bir kişi ile yaşayacağınız bir tartışmanın habercisidir. Rüyada timsah görmek hayırlı yorumlanan bir rüya değildir.

Rüyada Timsah Yakalamak

Rüyada timsah yakaladığını gören bir kişi oldukça kazançlı işlerin içerisine girmesi anlamına gelir. Rüyada timsahı elleri ile yakaladığını gören bir kişi büyük sorunlar ile kolay şekilde başa çıkacaktır.

Rüyada Timsahtan Kaçmak

Rüyada timsahtan kaçtığını gören bir kişi hayatında yaşadığı sorunlar ile yüzleşmekten kaçtığı anlamına gelir. Timsahtan kaçan rüya sahibi hayatında korkuları ile yüzleşmekten de kaçar.

Rüyada Timsah Saldırısı Görmek

Rüyada timsah tarafından saldırıya uğradığınızı görmek iş yerinde yaşayacağınız sorunların bir göstergesidir. Rüyada timsah görmek hayırlı rüyalardan değildir.

Rüyada Bir Timsah Öldürmek

Rüyada timsah öldürmek sıkıntılarınızı çözeceğiniz anlamına gelir. Bu rüya sahibi düşmanlardan kurtulmayı temsil eder. Rüyada timsah öldürmek kişi için hayırlı bir rüyadır. Ancak rüyada timsah görmek genel olarak incelendiğinde hayırlı bir rüya değildir.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR