Akrep Burcunun Sevmediği Şeyler

Akrep burcu insanları bazı konularda gösterdikleri toleransları başka bir yerde göstermeyebilirler. Peki, Akrep burcunun sevmediği şeyler nelerdir?

Akrep Burcunun Sevmediği Şeyler

Akrep insanları genel olarak duygularını derin bir şekilde yaşarlar. Ve duygularının suistimal edilmesini sevmezler. Akrep insanları genel olarak gizemli yaşamayı severler. Bir şey bilmiyorlarmış gibi davranıp ama aynı zamanda pek çok şey bilebilirler. Akrep burçları sır tutmayı çok iyi bilirler ve karşı taraftan da aynı özveriyi beklerler. Aynı özveriyi göremedikleri zaman ise bu onları çok mutsuz eder. Akrep burçları genel olarak çok dost canlısı insanlar değildir bu yüzden özel sırlarını sadece yakın dostlarına anlatırlar. Bazı çok gizli sırlarını ise asla kimseye anlatmazlar. Akrep burcunun sevmediği şeylerden biri de ihanettir. İhanete uğramaktan da uğratmaktan da nefret eder akrep burçları. Özellikle de sevdiği ve güvendiği insanlar tarafından. Akrep burcunun sevmediği şeylerden biri korkaklıktır.

Cesaretli kişilik özelliği ile bilinen akrepler, korkak insanlarla pek anlaşamazlar. Gizemli yaşamayı sevdiğini bildiğimiz akrep burçları, hayal dünyalarında da bu özelliklerini sürdürürler. Hayal dünyalarında da aynı şekilde gizemleri veya kapalı kapıları çok severler. Akrep burcunun sevmediği şeylerden biri ise inançsız insanlardır. Akrep burcu insanları istedikleri şeylere ulaşmak için cesaret ve istek gösterirler. Bununla beraber etraflarında isteksiz insanlar görmekten hiç hoşlanmazlar.

Akrep burcu insanları her zaman samimiyet ve doğallıktan yanadır. Etrafındaki insanlarında aynı samimiyete ve doğallığa sahip olmasını isterler. Akrep burcu insanları başladıkları işleri tamamlamayı severler. Asla yarım bırakmazlar. Akrep burcu insanları genel olarak ukalalık, kendini beğenmişlik gibi şeylerden hiç hoşlanmazlar. Etraflarında böyle insanlar olsun istemezler. Akrep burcu insanları kendi bildiklerini okumaya meyillidirler. Onlara direktiflik verilmesinden hiç hoşlanmazlar.

Genelde hep kendi bildiklerini okurlar. Akrep burcu insanları karşılarına çıkan her şeyi en ufak ayrıntısına kadar irdelerler ve kolay kolay kabul etmezler. Akrep burcu insanları kolay kolay aşık olamamakla beraber oldukları insanı hep değiştirmeye çalışırlar. Akrep burcu insanları kaybetmekten nefret ederler. Hırsları gözlerini kör eder ve kazanmak için her şeyi yaparlar. Aynı zamanda kendilerine yapılan yanlışı asla unutmazlar. Mutlaka bir gün intikamlarını alırlar. Akrep burcu insanları genel olarak etraflarındaki her şeyi kontrol etmeye bayılırlar. Etraflarındaki her şey onların istekleri doğrultusunda olsun isterler. Etraflarındaki insanlara karşı önyargı ile yaklaşsalar da kendilerini mükemmel hissederler.

Akrep burcu insanları dış görünüşlerine önem verdikleri için karşı taraftan da aynı şeyi beklerler. Dış görünüşe öne vermeyen insanları yanlarına pek yaklaşmazlar. Akrep burcu insanları yönlendirilmekten ve emir almaktan hoşlanmadıkları için genel olarak Koç, Yengeç ve Terazi burçları ile anlaşamazlar. Akrep burcu insanları etraflarındakilerle aralarına sınır koymayı severler ve bu sınırların aşılmasını hiç istemezler. Aynı zamanda kurallarına saygı göstermeyen insanları çevrelerinden uzak tutarlar. Akrep burcunun sevmediği şeyler genel olarak bunlardır.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR