Akrep Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Zodyak’ın cinsellik konusundaki en aktif burçlarından biri olan Akrep’in erkeğini de ateşli dürtüler, büyük tutkuları, önlenemez arzuları vardır. Peki, Akrep burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

Akrep Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun hemen verilecek cevabı seksidir. Arzu dolu, erotik kadınlardan çok hoşlanır. Onun için kadın aşkın alevini, yatağın sıcaklığını, fantezilerin doruklarını temsil etmelidir. Kendisinin yoğun bir seksüel enerjisi olduğu gibi, partnerinin de olmasını ister.

Akrep Burcu Erkeğinin Kadınlarla İlişkisi Nasıldır?

Akrep burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır diye merak edildiğinde, cinselliğe düşkün ve bu enerjiyi taşıyanlardan denilebilir.

Akrep erkeği için kadınlar olmazsa olmazdır. Onları tahrik etmeden, onların çevresinde dört dönmeden bir gün duramaz. Âşık olacağı kadının da çok iddialı olmasını arzular. Herkes onu ve sevdiği kadını konuşmalıdır. Havalıdır, çevresini etkilemeye bayılır. Tatminkâr bir ses tonu vardır; sözcükleriyle kadınları büyüler. Onların kalplerini fetheder.
Kadınlara karşı bonkör bir erkektir. Zenginlik, para, yeme-içme, tatil, pahalı hediyeler, dantelli kırmızı külotlar, kadınsı çiçekli parfümler, altın materyaller onlara göredir. Abartılı giyinen, göğüs dekoltesi veren, bacakları pürüzsüz kadınları beğenirler.

Sarışınlar ve esmerler onlara göredir. Kumral kadınları biraz silik bulurlar. Özellikle, esmer, olgun, diri kadınlara zaafları vardır.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır denildiğinde, kesinlikle baştan çıkarıcı, genç yahut belli bir yaşı alsa da, bakımlı ve kültürlü kadınlardan denilebilir. Akrep erkeği için seks çok önemlidir. Yatakta haz almadığı kadınla iletişimini sürdürmesi zordur. Dolayısıyla, baştan, cinsellik konusunda açık fikirli, rahat, deneyimli, sükseli insanlara yönelir.

Okulun, üniversitenin, iş yerinin, ortamların en gözde kadınları kimlerse, gidip onları elde etmeye çalışır. Çevresindeki erkeklerle rekabete girmesi, içgüdüsel, hayvani dürtülerinden kaynaklanır. Arzulanan bir kadının onu seçmesi, kendisine gurur verir. Ruhu okşanır.

Kadınlara karşı ilgisi büyüktür. Sürekli flört halindedir. Cinsel deneyim yaşayacağı genç kadınlara yönelir. Onların hayatı çocuksulukla keşfetmeleri, cıvıl cıvıl enerjiler, giydikleri kısa şortlar, saçlarını savuruşları, özgür tavırları Akrep’in erkekliğini ateşler.

Akrep burcu erkeği, bir kadını beğendiyse, onun istediği çoğu şeyi yapar, sürekli onunla yan yana bulunmak, ona bakmak ve dokunmak ister. Yakın temasa özen gösterir. Bu sebeple, saçlar, boyun, dudaklar, erojen bölgeler Akrep’i şahlandırır. Alev kızılı saçlar, parlatıcılı dudaklar, fosforlu ojeler, kırmızı parlak rujlar ona göredir. Böylesi çarpıcı giyinen kadınları görünce gönlü okşanır.
Akrep Burcu Erkeğinin Bir Kadında Aradığı Fiziksel Özellikler Nelerdir?

Akrep burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır diye sorulduğunda, aşağıdaki temel başlıkları çıkarmamız mümkündür.

*Seksi, baştan çıkarıcı, cinsel enerjisi yüksek
*Kızıl saçlı, esmer ya da sarışın
*İri göğüslü, iri kalçalı
*Uzun bacaklı
*Dolgun dudaklı
*Dekolte giyimli (özellikle, göğüs dekoltesi)
*Kısa, dar şort giyen genç kadınlar
*Seksi iç çamaşırı giyen kadınlar
*Çiçekli, yoğun parfümler
*Ses tonu cezbedenler
*Enerjik

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR