İstanbul Aqua Florya AVM'de taciz! Vatandaşın sabrı taştı

Bir kadını videoya alarak taciz ettiği yönünde iddialar olan yabancı uyruklu şahıs, halk tarafından meydan dayağına uğradı. İşte haberin detayları...

10.05.2022-14:40 - (Son Güncelleme: 16.05.2022-08:43)

Türkiye'de son zamanlarda yabancı uyruklu vatandaşlar telefonlarının kamerasını açarak kadın, çocuk demeden kadrajlarına alıp kendi sosyal medya platformlarından paylaşarak bu korkunç taciz içerikli videoları kendi aralarında akım haline getirdi. Söz konusu taciz içerikli videolar korkunç bir şekilde izleniyor. Bu yabancı uyruklu şahıslar AVM, metro, park, sahil, vapur, otobüs, yolda yürürken bile neredeyse her yerdeler. Ve bu olaylara bir yenisi daha eklendi.

Bardak doldu taşırana yazık oldu 

İstanbul Aqua Florya AVM'de alışveriş yapan kadın bir anda kameraya çekildiğini fark etti. Yüksek sesle tepki gösterdi ve AVM'nin içindeki vatandaşlar kadının çığlıklarına sessiz kalmadı. Hemen yabancı uyruklu adamı AVM’nin içerisindeki ev aletleri satan dükkanın içerisinde sıkıştırarak yumruk ve tekme atmaya başladılar. O sırada yabancı uyruklu şahıs dükkanın içinden kaçmaya çalışırken arbede yaşandı ve vatandaşlardan biri yabancı uyruklu şahsın kafasına yumruk attı. O esnada tacize uğrayan kadın adamın telefonunu elinden alın diye bağırdı. Bağırmaktan sesi kısılan kadını vatandaşlar bir yandan sakinleştirmeye çalışırken diğer yandan kaçmaya çalışan yabancı uyruklu şahsı yakalayıp dövmeye devam ettiler.


Hüsna Gizem Güven
husnagguven@gmail.com
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal